Гібридні Ford Puma і Fiesta будуть обладнані “роботом”, що зменшить викиди вуглекислого газу

0

Родичі Ford Fiesta і Ford Puma, оснащені гібридною системою 1.0 EcoBoost Hybrid отримали нову коробку передач

До сих пір вони пропонувалися з шестиступінчастою “механікою”, а тепер їх же можна вибрати з семиступінчастим “роботом” з двома зчепленнями. Поєднання помірною 48-вольтовою гібридною системою з новою трансмісією принесло зручність і економію палива, а також кращу динаміку в порівнянні з комбінацією EcoBoost 1.0 плюс «робот» без гібридної надбудови.

Двопедальна гібридна Puma в версії на 155 сил набирає першу сотню з нуля за 8,7 с, що на 0,3 швидше, ніж гібрид з «механікою». І такий паркетник поступається лише кілька секунд «гарячій» 200-сильній модифікації ST, у якій турбомотор в півтора рази об’ємніше (1.5).

У компанії Ford запевняють, що викиди вуглекислого газу і витрата палива у гібридних двопедальних Пуми і Фієсти буде на 5% нижче, ніж у роботизованих літрових негібридних. У комбінованому циклі WLTP у Фієсти буде 5,2-5,6 л / 100 км, а у Пуми – 5,7-5,8 і 5,8-5,9 (залежно від шин і версії ДВЗ).

І Фієсті, і Пумі нова силова установка доступна у версії на 125 к.с. і 210 Н • м, а Пумі ще й в модифікації на 155 к.с. і 240 Н • м. Інтегрований стартер-генератор BISG може працювати в режимі доповнення крутного моменту (до 20 Н • м на розгоні) або, заради економії палива, в режимі заміщення крутного моменту (до 24 Н • м, якими замінюється частина моменту від ДВС). Гібридна прибавка означає поліпшення прискорення в межах однієї передачі на 4%. До слова, у Пуми є спортивний режим, в якому коробка довше утримує на розгоні низькі передачі. А при звичайному русі і натисканні педалі в підлогу «робот» може перейти на три передачі вниз.

До кінця 2021 року компанія пообіцяла запропонувати в Європі безліч нових електрифікованих моделей, вважаючи всі типи (гібриди помірні, звичайні, що заряджаються від розетки) і чисті електрокари. Їх загальна кількість досягне вісімнадцяти.

Крім того, в комплектаціях Puma ST-Line X і ST-Line Vignale передачі можна змінювати вручну підрульовими пелюстками. Так що економія палива – не єдиний плюс вибору нової трансмісії. Ну а за збереження тут, як завжди, відповідає рекуперація енергії на гальмуванні: генератор в цей момент заряджає літієво-іонну батарею. Бонусом до заміни «механіки» на «робот» в гібриді стала можливість використовувати на такій машині адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Go, а також дистанційний запуск ДВЗ через додаток FordPass.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

9 + sixteen =