Гоночний симулятор Assetto Corsa Competizione доступний на Xbox One і Playstation 4

0

Популярний гоночний симулятор Assetto Corsa Competizione, який раніше був доступний тільки для PC, тепер можна тестувати і на ігрових консолях Xbox One і Playstation 4. На даний момент є проблеми з деякими аспектами гри.

11 березня 2020 року, студія 505 Games, яка створила популярний гоночний симулятор Assetto Corsa Competizione, оголосила про те, що починаючи з 23 червня, гра буде доступна на ігрових консолях Microsoft Xbox One і Sony Playstation 4.

Варто відзначити, що Assetto Corsa Competizione є дуже навіть хорошим симулятором, який надає величезного значення саме стороні симуляції реальних гонок. Як і в реальних заїздах, в грі є крутий курс навчання, який допомагає правильно освоїти всі аспекти управління, що є однією з причин, чому ACC має хорошу репутацію в світі гонок на PC. Велике питання зараз полягає в тому, чи добре ця гра буде працювати на Microsoft Xbox One і Sony Playstation 4. На жаль, відповідь – ні. Принаймні, поки що.

Журналісти зарубіжного видання Motor1.com вирішили тестувати працездатність симулятора на Xbox One X поточного покоління. Гра повинна була управлятися через рульове колесо зі зворотним зв’язком Logitech G920. У гру також можна грати і зі стандартним контролером Xbox. Як сказали представники розробників, особливу увагу було приділено консольної версії гри в цьому відношенні, щоб гравці змогли отримати ті ж емоції від водіння, при цьому не маючи керма. У підсумку, рульове колесо гра сприйняла не відразу – журналістам довелося кілька разів перезапускати гру.

Навіть з функціонуючим колесом ці основні настройки означають, що є тільки кілька налаштувань зворотного зв’язку. Це недобре, тому що при максимальних налаштуваннях рульове управління здається майже неживим. У колесі мало сили, і кожен кут відчувається однаково, незалежно від того, наскільки швидко або повільно ви входите в поворот. Там немає відмінностей між недостатньою або надлишковою обертальності, і немає ніяких змін в силі, якщо ви повністю не зупинитеся. Ви відчуєте невеликий поштовх, якщо відріже бордюр, але, як не дивно, ви отримаєте випадкові поштовхи при русі по прямій.

Реалізм є однією з сильних сторін симулятора ACC, і вам буде складно знайти будь-якої гоночну консольную гру, яка б пропонувала більше. Фізика дуже схожа на реальну, і розробники “зайшли так далеко”, що врахували деформацію і тиск в шинах, а також температуру і знос гальм.

Гоночный симулятор Assetto Corsa Competizione доступен на Xbox One и Playstation 4

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЯпонська тюнінг-компанія представила свою версію спорткара Toyota Supra
наступна статтяПоліція Дніпропетровської області розслідує дві ДТП, в яких загинули 3 людини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я