Hyundai HB20 і Ford Ka отримали нулі на тестах Latin NCAP. Відео

0
486

Експерти асоціації Latin NCAP знову засмучені. Тільки в листопаді вони протестували Kia Picanto з підсумком в нуль зірок. А в грудні такий же результат для малюків Ford Ka і Hyundai HB20. У обох моделей бразильської збірки в базову комплектацію входять дві подушки безпеки, але немає електронної системи стабілізації (що вплинуло на результат). Втім, проблема не тільки в оснащенні: обидві машини неважливо показали себе безпосередньо на краш-тестах.

Седан Ka по суті повторив сумний результат 2017 року. Потрібно сказати, що з того моменту сама асоціація скоригувала свої правила нарахування балів, зокрема, на підсумок зараз сильно впливає стандартне оснащення системами безпеки.

Маленький седан компанії Ford отримав 34% за захист дорослих пасажирів, 9% в розділі захисту дітей, 50% за пішоходів і 7% за оснащення системами безпеки.

Тести включали в себе фронтальний удар на 64 км / год у бар’єр, що деформується з частковим перекриттям (подібний до того, що Euro NCAP проводив в минулому), імітацію наїзду ззаду і бічний удар рухомим візком на 50 км / год, а також моделювання наїзду на пішохода. Бічний удар об стовп ні для Форда, ні для Hyundai не проводився, «так як вони не забезпечують стандартну захист голови збоку».

Моделі відзначилися високим шансом на травм хребців(шия манекена відзначена червоним). У обох сіті-карів головна проблема – бічний удар. Груди водія при такому тесті в Форді виявилася по навантаженнях умовно коричневі (отримано 4,9 бала з восьми можливих), а в Hyundai – навіть червоні (нуль балів). Фронтальні удари показали помаранчеві рівні навантажень на стегна водія і пасажира – як в Форді, так і в Hyundai. Але в HB20 помаранчеві ще й груди водія. За фронтальний тест Ka заробив 11,5 бала, а HB20 – 10,49.

Асоціація присудила HB20 за захист дорослих 19%, дітей – 10%, пішоходів –
43% і за роботу систем безпеки – 14%.

Генсек Latin NCAP Алехандро Фурас заявив: «Ми як споживачі повинні відмовлятися від автомобілів автовиробників, які на деяких ринках пропонують стандарт безпеки світового класу, в той час як в Латинській Америці – такі низькі рівні захисту в якості стандартного».

Як приклад, як треба будувати маленькі моделі, Latin NCAP призводить п’ятизірковий Chevrolet Onix з шістьма подушками безпеки «в базі», системою стабілізації, нагадуванням про ремені безпеки на обох рядах. Ford відреагував оперативно, заявивши, що зробить на Ka стандартними електронну стабілізацію і бічні подушки. Такий Ka вже випробуваний Latin NCAP. Він продемонстрував «поліпшення показників». Але підсумки асоціація оприлюднить, тільки коли Ford зробить вказане обладнання стандартом для всього регіону Латинської Америки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

11 + 1 =