Компанія Tesla оновила додаток та запропонувала користувачам додаткові можливості

0

Майбутнє оновлення програми Tesla було нещодавно опубліковано в Інтернеті, і воно натякає на деякі цікаві, нові зміни, що надійдуть до мобільного додатку компанії

Серед цих оновлень – новий, перероблений інтерфейс користувача, деякі швидкі анімовані переходи та прямий доступ до магазину Tesla.

Зображення та кліпи переробленого додатка Tesla спочатку були опубліковані на форумі власників Tesla, хоча пізніше вони також були опубліковані у Twitter. Особливо цікавою є перероблена домашня сторінка мобільного додатку, яка містить нові анімаційні послідовності під час перегляду стану автомобіля. Доступ до оновлення програмного забезпечення, а також до фактичного магазину Tesla також здається дуже простим.

 

З оновленим мобільним додатком Tesla, по суті, надає власникам електромобілів легкий доступ до наявного оновлення програмного та апаратного забезпечення для своїх автомобілів. Це може виявитися стратегічним, оскільки придбання доповнень для автомобілів стане набагато зручнішим. Той факт, що новий додаток Tesla, схоже, підкреслює конкретні аксесуари для моделі автомобіля власника, спрощує також придбання відповідних товарів у магазині Tesla.

Додаток Tesla займає центральне місце у досвіді володіння Tesla, оскільки, як правило, є більш надійним у порівнянні з програмами порівнянних електромобілів

І якщо нещодавні коментарі генерального директора Ілона Маска під час дзвінка щодо заробітку за другий квартал 2021 року є будь -якими ознаками, то, схоже, додаток Tesla незабаром зіграє ще більшу роль у загальному бізнесі компанії.

Обговорюючи, як невласники Tesla можуть отримати доступ до мережі Supercharger, Маск заявив, що все можна зробити за допомогою програми Tesla. Власникам, що не належать компанії Tesla, просто потрібно було під’їхати до лавки Supercharger, вказати, у якому вони стоять, підключити авто та ініціювати послідовність зарядки через мобільний додаток.

Нагадаємо: Компанія Tesla найближчим часом планує відкрити свою мережу заряних станцій для всіх електромобілів

«Наразі ми думаємо, що це дуже проста річ, коли ви просто завантажуєте додаток Tesla і переходите до Supercharger. І ви просто вказуєте, в якому кіоску ви перебуваєте. Тож ви підключаєте автомобіль, навіть якщо це не Tesla. І тоді ви просто отримуєте доступ до програми та повідомляєте вголосовому режимі про доступ до зарядк. І це, в основному, має працювати з, я думаю, автомобілями майже будь -якого виробника “, – сказав Маск.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяРемонт дизельных погрузчиков – что нужно знать
наступна статтяКомпанія Tesla в США успішно веде боротьбу за прямі продажі без дилерів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я