Компанія Tesla задекларувала найкращий квартальний підсумок продажів та найбільший прибуток

0

Tesla Model 3 та Model Y становили більшу частину продажів компанії, тоді як Model X та Model S реалізували лише 1895 одиниць

Tesla Inc останнім часом публікує вражаючі показники продажів, і щойно вона показала найкращий квартальний підсумок продаж. Американський виробник електромобілів у другому кварталі цього календарного року продав 201304 одиниці продукції по всьому світу.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, бренд витримав помітний позитивний ріст продажів на 121 %. Очевидно, продажі в основному відносяться до моделей початкового рівня 3 та моделі Y, оскільки лише 1895 одиниць серед загальної кількості були з моделей X та моделі S.

Завдяки найбільшим за квартал обсягам компанія досягла найбільшого за квартал обсягу прибуток у розмірі 1,14 млрд доларів США, приблизно такий же, як і загальний прибуток за дванадцять місяців до кварталу. Це також більш ніж у десять разів більше, ніж було зароблено за період з квітня по червень 2020 року.

За даними бренду, дохід Tesla також подвоївся до 11,9 млрд доларів США

В успішному кварталі дефіцит напівпровідників виявився серйозною перешкодою для виробничої діяльності, але бренду вдалося з цим впоратися, максимально наблизившись до максимальної потужності. Попит на моделі Tesla зробив великий стрибок і побив рекорди, і Tesla каже, що пропозиція комплектуючих сильно вплине на швидкість доставки автомобілів протягом цього року.

Ілон Маск зізнався у питанні про прибутки, що дефіцит чіпів є досить серйозним, оскільки це призвело до тимчасового припинення виробництва на деяких його виробничих підприємствах. Однак Tesla подолала труднощі, використавши альтернативні чіпи та переписавши нове програмне забезпечення.

Компанія також зіткнулася з проблемами постачання модулів, які керують подушками безпеки та ременями безпеки, і її продуктивність у другій половині 2021 року багато в чому буде залежати від постачання необхідних чіпів, оскільки він додав, що ситуацію важко передбачити.

Останні звіти свідчать, що Tesla може відкласти виробництво Cybertruck до наступного року через брак напівпровідників, і, схоже, бренд готується до дебюту в Індії найближчим часом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПоліція Чернігівшщини встановлює, за яких обставин сталася ДТП з двома загиблими. Відео
наступна статтяПоліція Полтавщини встановлює обставини ДТП, в якій травмовано двоє людей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я