Компанія Nissan представила проект промислового вузла для електрокарів

0

Як частина великого плану компанія запустить на конвеєр в Сандерленді повністю новий електричний кросовер. Це зображення можна вважати першим офіційним тизером моделі.

Компанія Nissan представила проект промислового вузла для електрокарів (Electric Vehicle Hub), названого EV36Zero. Він буде збудований навколо британського заводу Ніссана в Сандерленді і зажадає початкові інвестиції в мільярд фунтів стерлінгів. Проект створить 6200 нових робочих місць як на самому заводі, так і у постачальників на території Британії. У тому числі 909 в Ніссані і 750 в фірмі Envision AESC, що спеціалізується на тягових акумуляторах. У неї поруч з нісановским заводом вже з 2012-го працює фабрика з випуску батарей для ліфів, але Envision AESC витратить 450 млн фунтів і побудує неподалік більший новий акумуляторний завод.

Envision AESC створить низьковуглецеву гігафабріку з сучасними технологіями моніторингу та оптимізації енергоспоживання, яка спочатку зможе випускати до 100 000 батарей в рік сумарною місткістю до 9 ГВт • год. На другій фазі очікуються додаткові 1,8 млрд фунтів інвестицій і розширення виробництва до 25 ГВт • год / рік.

Живити нові виробництва буде мікромереж з поновлюваними джерелами енергії. Її основу складуть вже існуючі сонячні і вітрові електростанції Ніссана. Але на додаток до них планується звести ще десять сонячних електростанцій із загальною потужністю 132 МВт. Для згладжування нерівномірності вироблення електрики такими станціями буде застосовуватися гігантський накопичувач мегаватного класу, який складуть з відпрацювали свій термін тягових батарей від старих Ніссан.

Nissan направить 423 млн фунтів на запуск в Сандерленді нового електричного кросовера, плюс до того більше чотирьох мільярдів підуть на дослідження і розробки в Європейському технічному центрі Nissan в Кренфілде, підтримку британських постачальників комплектуючих для переходу на електрокари, підвищення конкурентоспроможності заводу в Сандерленді і поліпшення стану навколишнього середовища навколо нього.

Три ключові пункти плану: 1 – випуск нового електрокросовера, 2 – гігафабрика Envision-AESC, 3 – мікромереж відновлюваної енергії.

Про модель сказано небагато. Вона заснована на платформі CMF-EV, як кросовер Nissan Ariya, хоча буде відрізнятися розмірами, дизайном і параметрами. Нова модель стане глобальною, британське підприємство зможе її експортувати. Крім того, новачка запустять на конвеєр і на деяких інших заводах Ніссана, але рішення по цих майданчиків буде прийнято пізніше.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня стаття4 рази притягався за угон і наважився знову: поліція Київщини затримала серійного викрадача автівок
наступна статтяПоліція розслідує обставини трьох автопригод з потерпілими, які стались минулої доби у Гайсинському районі та Вінниці

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я