Компанія Dangel відтепер пропонує покращені позашляхові можливості для електрофургонів Peugeot, Citroen та Opel

0

DANGEL – спеціалізована французька компанія, що уже протягом 40-років випускає автомобілі у версії 4х4 з покращеними всюдихідними можливостями Брендів CITROËN, PEUGEOT та OPEL.

Нова пропозиція DANGEL TReK для фургонів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL – відтепер електрофургони отримують покращені позашляхові можливості комплексному доопрацюванню: привод, підвіска, захист.

Бренд DANGEL чудово відомий в Європі як спеціалізований виробник комерційних автомобілів з покращеними всюдихідними можливостями. Адже історія DANGEL починалась зі створення автомобілів команди для участі у перегонах саме на бездоріжжя. Й зрештою цей безцінний 40-річний досвід вдалось поширити на серійні автомобілі, які проходять переобладнання на власних виробничих потужностях Бренду.

За цей тривалий час, DANGEL засвідчив своє багаторічне надійне партнерство з відомими французькими автомобільними виробниками PEUGEOT та CITROЁN. Після створення міжнародного концерну Stellantis, це партнерство вдалось поширити й на інші Бренди – наприклад, OPEL. В свою чергу, за останні роки в Україні набули популярності міські фургони Брендів PEUGEOT, CITROЁN та OPEL. Особливо це стосується корпоративних клієнтів, які вибирають цей спеціалізований продукт під конкретні цілі – використання авто у екстремальних умовах. І саме тому, в нашій країні DANGEL також має свою історію та довіру від клієнтів, які обрали для себе надійні фургони з повнопривідними можливостями від DANGEL.

Концерн Stellantis приділяє особливу увагу захисту навколишнього середовища та піклування про екологію. Загальній план розвитку «РАСЕ!» передбачає розробку та запуск повністю електричної або електрифікованої версії кожної моделі автомобіля, що виробляється в межах концерну. Даний план стосується не тільки легкових автомобілів, а і комерційної лінійки Брендів CITROËN, PEUGEOT та OPEL.

Але звичайно бажання відповідати екологічним нормам і відповідальному відношенню до навколишнього середовища не повинна ставати на заваді продовженню професійної діяльності і виконанню власних задач на серйозному бездоріжжі. Саме тому компанія DANGEL підготувала спеціальні версії повністю електричних фургонів з покращеними позашляховими можливостями, аби мати змогу долати будь-яку місцевість з нульовим викидом СО2. Мова стосується одразу кількох електричних фургонів концерну Stellantis, що отримали додаткове позначення літерою «е»: PEUGEOT e-Partner, CITROЁN e-Berlingo, OPEL Combo-e, та ін.

Такі електромобілі вдало поєднують чудову практичність та відмінні вантажні властивості з екологічно чистим електроприводом. А віднині вони можуть додати ще одну важливу перевагу – спеціальну версію від DANGEL для покращення всюдихідних можливостей. Нова версія DANGEL TReK для електричних фургонів PEUGEOT e-Partner, CITROЁN e-Berlingo, OPEL Combo-e пропонує комплексне доопрацювання: привод, підвіска, захист кузова. Наразі для України не пропонується даний продукт, але DANGEL має гарну передісторію та відгуки про реальну роботи в нашій країні.

По-перше, на передні осі встановлюється диференціал QUAIFE обмеженого тертя. Він допомагає у випадках, коли одне з коліс втрачає зчеплення з покриттям – завдяки цьому диференціалу є можливість швидкого пере-надходження крутного моменту до іншого колеса. По-друге, електричні фургони PEUGEOT e-Partner, CITROЁN e-Berlingo, OPEL Combo-e у версії DANGEL TReK отримають збільшений кліренс (205 мм) завдяки доопрацьованій підвісці, що дозволяє вільно почуватись на лісових дорогах та гравійних шляхах. Нарешті, третім пунктом є захист нижньої частини кузова: міцні пластини прикривають всі важливі вузли електромобілів – такі як електродвигун та акумулятор.

Зрештою, клієнт отримає електричні фургони PEUGEOT e-Partner, CITROЁN e-Berlingo, OPEL Combo-e з комплексним доопрацюванням DANGEL TReK, високою «заводською» якістю виконання, можливістю обслуговування на авторизованих сервісних станціях, збереженням фірмової гарантії.

Таким чином, нова версія DANGEL TReK для фургонів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL – це чудовий приклад поєднання унікального досвіду розширений можливостей для бездоріжжя та відповідального екологічного електроприводу. Варто зазначити, що комерційні фургони з надійними та перевіреними ДВЗ вищезгаданих Брендів також пропонуються і в Україні: детальну інформацію можна знайти на офіційних сайтах PEUGEOT, CITROЁN, OPEL.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНазвані найпопулярніші вживані авто березня в Україні
наступна стаття25 років виповнилось легендарному Opel Astra G. Фото

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я