Лабораторії Lotus BattCon допоможуть у створенні перспективних батарей

0
161

Тести нових батарей вимагають контрольованих умов, імітації спеки та холоду, дотримання заходів безпеки і кваліфікованого персоналу. Все це надає проект BattCon.

Компанія Lotus Cars поступово має намір стати виробником електрокарів. І проектами гіперкара Evija і кросовера Lambda явно не обмежиться. А значить, компанії знадобляться перспективні акумулятори – і краще, щоб вони були створені під вимоги компанії і перевірені на продуктивність, саморозряд, витривалість та інші фактори. Для такої роботи підрозділ Lotus Engineering придумало незвичайну мобільну лабораторію по випробуванню батарей BattCon (Battery Containerized Test Facility).

BattCon – розміром із стандартний 40-футовий транспортний контейнер, тому може бути легко упакований і транспортований, запевняють автори проекту.

На думку британців, BattCon прискорить впровадження і запуск в серію нових видів батарей. При цьому він може застосовуватися у всьому ланцюжку поставок компонентів як в інтересах самого Лотуса, так і клієнтів Lotus Engineering. Майстерня розрахована на перевірку за багатьма параметрами як окремих акумуляторних елементів, так і модулів, і готових батарейних блоків. На першому етапі побудують три такі лабораторії, які будуть працювати в штаб-квартирі компанії Lotus в Хетелі, в новому Центрі передових технологій Lotus Advanced Technology Centre в Веллсборні або виїжджати на замовлення в інші пункти. Пілотний проект буде реалізовано навесні 2021 року, а в разі успіху розширено.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

19 − 14 =