Lada Xray потрапила під відкликання: виявлені серйозні проблеми з рульовим керуванням

0
92

Під умови сервісної кампанії на цей раз потрапило понад 9 тис. автомобілів російської марки. Ремонт буде зроблений безкоштовно

На цей раз сервісна кампанія торкнулася власників Lada Xray: щоб усунути дефект, їм необхідно записатися і приїхати на сервіс до офіційного дилера в своєму місті.

В цілому, на сервіс відправляють 9311 одиниць Lada Xray, всі вони зійшли з конвеєра автозаводу в Тольятті (Самарська область) в період з січня по травень 2019 року.

Автовласників про необхідність відвідати сервіс повідомлять уповноважені представники автоваза (або за допомогою розсилки, або по телефону).

Як зазначили у відомстві, причиною нинішнього відкликання Lada Xray є можливе пошкодження зварного шва вала електромеханічного підсилювача рульового управління. В рамках ремонту фахівці сервісу зроблять заміну вала електромеханічного підсилювача рульового управління. Всі роботи в рамках відкликання, як зазвичай, виконають безкоштовно для автовласників.

Модель раніше відправляли на сервіс через дефект рульового управління. Ще в травні 2019 року компанія оголосила про відкликання Xray Cross з метою замінити кермові вали. Тоді повідомлялося, що через слабку зварювання вони могли зламатися, що викликало б втрату зв’язку з колесами. Через цю несправність машини ставали некерованими.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

5 × five =