Land Rover Defender стане водневим автомобілем

0

Англійська автомобільний концерн готується представити нову версію популярного позашляховика, яка буде працювати на водні

Важливо зауважити, що проект вже знаходиться на стадії близькою до завершення. Дорожні випробування прототипу почнуться вже в кінці нинішнього року! Позашляховик отримає пару балонів, в яких знаходиться водень під високим тиском. Місце традиційного ДВЗ зайняли генератор і передній електромотор – ще один електродвигун розташується на задній осі.

«Водень є ідеальним варіантом для великих позашляховиків, тому що чим більше автомобіль, тим менше користі від акумуляторних батарей» – говорить глава інженерних розробок JLR Нік Роджерс. «Іншими словами, будь-яке кількість енергії не зберігала батарея, важкий позашляховик витрачає більшу її частину тільки на те, щоб возити самого себе» – цитує портал 4x4media главу інженерних розробок JLR Ніка Роджерса. Цікаво, але Defender – це далеко не перший автомобіль, який збираються перевести на водень. Ще рік тому компанія працювала над подібною версією кросовера Evoque.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я