Mercedes-Benz V-класу матиме сучасну пневмопідвіску

0
165

Пневмопідвіска дозволяє змінювати рівень кузова в залежності від програми. Далі вона підтримує його стабільним при будь-якому навантаженні. До складу комплексу входять адаптивні амортизатори, що підлаштовуються під дорожні умови на кожному колесі індивідуально.

Опціями для Мерседеса V-класу (або штатним оснащенням в деяких комплектаціях) до цих пір були адаптивна підвіска Agility control і спортивна підвіска з більш жорсткими настройками, частотно-виборчими амортизаторами і заниженням на 15 мм. А ось пневмопідвіскою модель порадувати не могла. Але сьогодні упущення виправлено: Mercedes-Benz оголосив про прихід сучасної підвіски Airmatic на V-клас (разом з ним таку отримали і електрокар EQV, і кемпер Marco Polo).

Mercedes-Benz V-класу
Mercedes-Benz V-класу

Робота Airmatic залежить від режимів, обраних селектором Dynamic Select. До речі, мультимедійну систему V-клас оновив в грудні минулого року.

У програмах Comfort і Manual підвіска утримує кліренс на стандартному рівні на швидкості до 110 км / год, а при більш високій автоматично знижує його на 10 мм для зменшення висоти центру ваги і скорочення опору повітрю. У сетап Sport підвіска опускає кузов на 10 мм відразу ж, навіть на малій швидкості. А на путівці можна вибрати програму Lift, яка піднімає вен на 35 мм, але тільки до швидкості 30 км / год.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

one × two =