Найбезпечніші позашляховики 2023 року: список

0

Страховий інститут безпеки дорожнього руху (IIHS) змінив критерії оцінки безпеки для автомобілів 2023 року випуску. Для найвищої нагороди Top Safety Pick+,, авто має отримати позитивну оцінку у кожному краш-тесті.

Технологія активної безпеки, необхідна для тестування щодо попередження аварій та пом’якшення наслідків, включає попередження про лобове зіткнення, виявлення пішоходів, автоматичне екстрене гальмування, попередження про виїзд зі смуги руху та систему підтримки смуги руху. Багато з переможців Top Safety Pick+ також мають додаткові технології активної безпеки. Деталі розповіло видання Сar And Driver.

Acura MDX

Acura MDX стандартно оснащена набором брендових технологій безпеки, який отримав назву AcuraWatch. AcuraWatch включає в себе такі функції:

  • попередження про лобове зіткнення з автоматичним екстреним гальмуванням;
  • попередження про виїзд зі смуги руху;
  • допомога утримання смуги руху;
  • адаптивний круїз-контроль.

Кросовер отримав рейтинг Top Safety Pick+ від IIHS у всіх краш-тестах, а також рейтинги Superior і Advanced щодо запобігання та пом’якшення аварій.

Audi Q4 e-tron

Audi Q4 e-tron з електричним двигуном, доступний у стандартному форматі квадратної задньої частини або витонченому Sportback, отримав рейтинг IIHS Top Safety Pick+ завдяки високим показникам у всіх краш-тестах IIHS. Його єдина вада  – “задовільна” оцінка ефективності стандартних фар.

Audi Q8

Audi наповнила позашляховик Q8 розкішними елементами декору та активними системами допомоги водієві. Нагороду IIHS Top Safety Pick+ Audi Q8 присудили завдяки хорошим оцінкам у кожному краш-тесті та вражаючим оцінкам за уникнення та пом’якшення аварій. Позашляховик можна об’єднати з додатковим двигуном V-8 з подвійним турбонаддувом потужністю 591 к.с. у RS Q8.

BMW X1

Нещодавно оновлений BMW X1 2023 року став дуже маневреним і пропонує більше внутрішнього простору. Він також оснащений допоміжними засобами для водія:

  • автоматичним екстреним гальмуванням з виявленням пішоходів;
  • виявленням велосипедистів;
  • попередженням про поперечний рух позаду;
  • допоміжною системою підтримки смуги руху.

Genesis GV60

Genesis GV60 2024 має доволі цікавий дизайн. Цей електричний позашляховик швидко справив велике враження серед зростаючої лінійки конкурентів з нульовими викидами. Тепер, у свій другий модельний рік, GV60 поспіль отримав нагороди IIHS Top Safety Pick+.

Honda CR-V

Усі CR-V стандартно оснащуються системами автоматичного екстреного гальмування, попередженням про виїзд зі смуги руху, системою підтримки смуги руху та адаптивним круїз-контролем. Honda CR-V отримала високі оцінки у краш-тестах.

Hyundai Palisade

Трирядний автомобіль Hyundai Palisade отримав нагороду Top Safety Pick+ від IIHS та найвищу оцінку в тестуванні на запобігання та пом’якшення аварій. На жаль, Palisade отримав незадовільну оцінку під час оновленого переднього краш-тесту IIHS із помірним перекриттям. Набір функцій безпеки Hyundai під назвою SmartSense є стандартним і включає допоміжну підтримку смуги руху, центрування смуги руху, моніторинг сліпих зон тощо.

Kia Telluride

Минулорічний Kia Telluride не потрапив до IIHS Top Safety Pick+ через стандартні галогенні фари. Цей нюанс розробники виправили у моделі 2023 року. Позашляховик, що переміг у категорії “10 найкращих”, отримав високі оцінки у кожному краш-тесті та найвищий рейтинг в тесті на уникнення та пом’якшення аварій.

Lexus NX

Оновлений Lexus NX пропонує більше комбінацій силових агрегатів порівняно з попередником. Покупці можуть вибрати з чотирьох різних варіантів, включаючи новий гібрид, що підключається від мережі. Всі моделі отримали хороші оцінки в усіх краш-тестах IIHS і чудові оцінки в кожному тесті на уникнення аварій і пом’якшення їх наслідків.

Volvo XC90

Volvo XC90 пропонує велику кількість стандартних функцій безпеки. Тому не дивно, що XC90, що працює виключно на газу, і XC90 Recharge, що працює від електромережі, отримали нагороду IIHS Top Safety Pick+.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяМають ідеальний баланс: п’ять найкращих гібридних авто у 2023 році
наступна статтяВласників електромобілів у США обкладають додатковими податками

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я