Незабаром транспорт на магнітній підвісці зможе переміщатися звичайними залізничними коліями

0

Транспортні системи на магнітній підвісці є привабливим варіантом для мобільності. Вони швидкі, тихі і не вимагають особливого догляду. Але установка може бути дорогою і складною. Італійська компанія IronLev прагне змінити цю ситуацію за допомогою пасивної системи, що працює на звичайних залізничних коліях.

IronLev була заснована в 2017 році як спільне підприємство студії інженерних інновацій Girotto Brevetti & Alb Tech, стартапа, створеного студентами університету, які розробили систему підвіски для змагань SpaceX Hyperloop.

Замість використання значної кількості енергії для запуску транспортної системи на магнітній підвісці, заснованій на електромагнітах, партнери задіяли пасивні магнітні сили для створення «повітряної подушки, яка фізично відокремлює транспортний засіб від шляху».

На момент запуску компанії демонстратор технології U-подібної пасивної феромагнітної левітації вже був побудований та випробуваний у лабораторних умовах. У 2018 році за цим пішла платформа-візок з електромобілем Tesla який переміщався «легким натисканням руки».

«Завдяки особливостям нашої технології, а також низькому і незалежному від швидкості тертя, ми можемо переміщати 10-тонний віз із тією ж силою, яка необхідна, щоб підняти 22-кілограмовий рюкзак», – заявив співзасновник компанії Лука Чезаретті. «Ми прагнемо скоротити витрати на інфраструктуру вдесятеро порівняно з існуючими системами».

Справді, там, де традиційні мережі на магнітній підвісці вимагають значних інвестицій у нову інфраструктуру, ідея полягає в тому, щоб використати понад 1,5 мільйона кілометрів існуючих залізниць по всьому світу . Тепер команда у співпраці з регіоном Венето в Італії вивезла тестовий автомобіль на 2-кілометрову ділянку залізничної колії за маршрутом Адріа-Местре.

Прототип, підвішений на магнітних полозах, важить одну тонну і зумів розвинути швидкість до 70 км/год завдяки двигунам на кожній полозье.  інфраструктуру не було додано жодних елементів. IronLev також стверджує, що її запатентована технологія «надзвичайно рентабельна».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяАвтоновий всюдихід ля розвідки та пошуково-рятувальних операцій від компанії Calriger здатний заряджатися від сонячної енергії
наступна статтяОстанній Brabus S-Class – гібрид із 930 к.с. під капотом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я