Компанії Hitachi та ABB представили повністю електричний 244-тонний прототип самоскида

0

Компанії Hitachi Construction Machinery та ABB Traction завершили створення масивного, повністю електричного самоскида для екстремальних умов експлуатації.

План з перекладу дизельних кар’єрних самоскидів Hitachi потужністю 2500 к.с. EH4000 вантажопідйомністю 244 тонни на електричний привід був оголошений ще в 2021 році, коли компанія ені енергією, яка потрібна на виконання роботи. Інженери компаній ABB та Hitachi придумали повітряне підключення до електромережі у вигляді «візка», яке допоможе вивозити важкі самоскиди з шахти, а також використати власну масу самоскида для відновлення енергії від рекуперативного гальмування під час руху.

Комбіноване енергетичне рішення «візка» та гравітації дозволить електровантажівкам виконувати роботу потужністю в мегавати без необхідності використання масивних акумуляторних блоків потужністю в мегават-годину.

«Проект не тільки допомагає вирішити проблеми, пов’язані з електрифікацією самоскидів, але також сприяє створенню низьковуглецевого світу за рахунок скорочення викидів парникових газів. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість побачити, як прототип доведе свою ефективність», – повідомив Фабіана Кавальканте, керівник підрозділу Mobile e-Power компанії ABB Traction.

Прототип, який завершив заводські випробування Hitachi, вже відправлений на мідно-золоту копальню Кансанші в Африці. Після прибуття він завершить програму остаточних випробувань з метою завершення нової специфікації складання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНовий китайський потяг T-Flight на магнітній підвісці встановив рекорд швидкості 1000 км/год. Відео
наступна статтяЯк визначити, який саме електромобіль вам потрібен: поради з вибору

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я