Зафіксовано новий рекорд з виробництва електроенергії в Норвегії

0

У суботу 16 січня вдень ​​норвезькі електростанції виробили електрики більше, ніж будь-коли раніше

У період з 17 до 18 годин було вироблено 27 698 МВт * год електроенергії. Це відповідає споживанню приблизно 82000 автомобілів Tesla, повідомляє Statnett в прес-релізі (електрогенеруюча компанія).

Напередодні в Норвегії був також встановлений новий рекорд по споживанню електроенергії. Вранці 15-го січня з 8 до 9 ранку Норвегія спожила 24 536 МВт * год електроенергії. Тоді на більшій частині країни було дуже холодно, в деяких місцях в глибині країни доходило до -30 градусів. Всі вихідні тривали холоди. Проте, як бачите, в Норвегії далеко не дефіцит електроенергії. Резерви заповнені на 78,5%, що відповідає максимальному рівню за останні 20 років.

Нагадаємо: В грудні 2020-го у Норвегії продано найбільше електромобілів за всю історію продаж

Statnett заявляє, що споживання електроенергії в Норвегії під час піку виробництва становило 23 374 МВт * год. Таким чином, 4324 МВт * год, або 15,6%, було експортовано. Для повного електропарку (3 млн електромобілів) Норвегії потрібно 7,2 ТВт * год на рік (в середньому 821 МВт * год на годину).

Дані за 2020

За даними статистичного управління Норвегії, загальне виробництво електроенергії склало 154,2 ТВт * год у 2020 році. Це на 15% або на 19,6 ТВт * год більше ніж в 2019 році і є найвищим рівнем, зареєстрованим за всю історію.

У минулому році на гідроелектроенергію приходилося 91,8% від загального обсягу виробництва електроенергії в Норвегії. Вітроенергетика виробила 9,9 ТВт * год (6,4% від загального обсягу). Це на 79% більше, ніж роком раніше, і є новим рекордом.

Нагадаємо: В Норвегії обнулили ПДВ при імпорті електроавтомобілів

Споживання електроенергії в минулому році знизилося на 0,2%, а чистий експорт збільшився до 20,5 ТВт * год, що також є найвищим показником, зафіксованим в статистиці. Це пов’язано з поєднанням високої продуктивності і низьких цін на електроенергію.

Висновок

Для скептиків, які стверджують що буде не достатньо електроенергії для автомобілів приклад Норвегії показує зовсім іншу картину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

4 × 1 =