Перші водії-порушники вже отримали постанови із новими штрафами, що набули чинності сьогодні

0
107

У Київській та Рівненській областях патрульні зупинили “перших ластівок”, які отримали нові штрафи за порушення правил дорожнього руху. Обоє водіїв керували автомобілями без такого права.

У селі Чайки, Київської області, чоловіка позбавили права керування, проте він зухвало сів за кермо знову. Та непоміченим йому залишитися не вдалося. Патрульні Київщини порушення виявили й притягнули чоловіка до відповідальності, яка передбачена ч. 4 ст. 126 КУпАП – штраф у розмірі 20 400 грн. Зазначу, що раніше за вказане адміністративне порушення передбачався штраф – 510 грн.

Інший водій у Рівному ще навіть не отримував водійське посвідчення, а вже сів за кермо, порушив ПДР і отримав постанову від патрульних. Нехай цей випадок буде для нього хорошим уроком. Він отримав штраф згідно з ч. 2 ст. 126 КУпАП. Раніше штраф за таке порушення був 510 грн, а відсьогодні стягнення накладається у розмірі – 3 400 грн.

Нагадаємо: З 17 березня в силу вступають зміни у Правила дорожнього руху. Що очікує водіїв?

Статистика щодо цих правопорушень: в період з 01.01.2020 до 31.12.2020, на території України поліцейські склали 28 572 адмінматеріали за ч. 4 ст. 126 КУпАП (ті, хто були позбавлені і керували все одно), та 112 659 за ч. 2 ст. 126 КУпАП (ті, хто керували, проте ніколи не отримували цього права)

Якщо бажаєте детальніше ознайомитися із нововведеннями щодо збільшення штрафів за порушення ПДР, дивіться цей допис https://cutt.ly/fz9TA8Z

Друзі, будьте чемними на дорозі та дотримуйтесь ПДР.

Олексій Білошицький

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

four + 18 =