Побутові кондиціонери

0

Побутові кондиціонери

Гарний мікроклімат у приміщеннях – запорука комфорту. З виснажливою спекою з’явилася можливість боротися лише з появою кондиціонерів. Побутовий кондиціонер став невід’ємною частиною сучасного житла. Правильно підібрана модель адаптивно впишеться в інтер’єр і зможе забезпечити усі необхідні параметри повітря у приміщенні квартири, будинку чи невеликого офісу.

Побутові кондиціонери

Потужність побутових кондиціонерів може змінюватись в залежності від моделі від 1 до 10 кВт. Цього достатньо для кондиціювання повітря у приміщенні площею від 10-20 до 80-100 м ². Призначені такі кондиціонери насамперед для приватних будинків та квартир, але зустріти їх можна і в офісних чи торгових приміщеннях невеликої площі.

Враховуючи призначення побутових кондиціонерів, їх виробники приділяють основну увагу підвищенню комфортності користування шляхом зниження рівня шуму та додавання нових функцій, а також поліпшенню дизайну внутрішнього блоку.

Побутові кондиціонери бувають:

  • настінні – найпоширеніший варіант, зручні у встановленні та експлуатації;
  • віконні – один з перших варіантів, що встановлюються на вікно;
  • підлогові – практичні та мобільні охолоджувальні системи, що встановлюються на підлогу.

Побутовий кондиціонер може працювати протягом 8–10 років. Втім, багато споживачів, піддавшись сучасним тенденціям, замінюють їх раніше, оскільки на ринку постійно з’являються нові моделі з цікавішими додатковими функціями.

Канальні кондиціонери

Цей пристрій або система дуже відрізняється від звичайних спліт-систем. Хоча за деякими конструктивними особливостями вони чимось схожі. Складаються канальні кондиціонери з:

  1. Зовнішнього блоку, в якому вмонтовано охолоджувач та вентилятор. По суті він нічим від зовнішнього блоку спліт-системи не відрізняється. До того ж монтується так само і з’єднується з внутрішнім блоком тими ж комунікаційними мережами.
  2. Блок внутрішній – це масивна конструкція з великими розмірами та вагою, у відкритому вигляді її не встановлюють.
  3. Розгалужена мережа каналів, виготовлених із гофри чи труб (пластикових чи оцинкованих металевих). Основне їх завдання – донести повітря з кондиціонера до приміщень. Тобто канальна система – це подача повітряного потоку (охолодженого чи нагрітого) від внутрішнього блоку кондиціонера до кімнат у будинку чи квартирі.
  4. Дифузори та решітки. Через перші виконується подача повітря, через другі – відпрацьовані повітряні маси.

Тобто виходить так, що канальні кондиціонери – це мережа, яка не тільки забезпечує приміщення будинку свіжим чистим повітрям, але й забирає відпрацьоване. По суті вона додатково виконує функції вентиляції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУнікальний автобус Citroen Cityrama повернуть до життя
наступна статтяЯк правильно вибрати прилад для знищення документів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я