Як позбутися конденсату на вікнах всередині авто взимку: прості правила для водіїв

0

Конденсат на вікнах автомобіля може створювати додаткову небезпеку, адже обмежує поле зору для водія. Взимку ця проблема загострюється через різницю температури та вологості у теплому салоні і на вулиці. А також короткого світлового дня.

Прогрійте салон

Пічка або автомобільний кондиціонер, нагнітають тепле повітря всередину салону. Важливо, щоби воно виходило через вентиляційні отвори під лобовим склом. Це допоможе побороти запотівання в умовах високої вологості повітря на вулиці.

Ненадовго відчиніть вікно

Запотівання вікон зсередини означає, що в салоні надмірна вологість повітря. Так може тратись, наприклад, коли у машині перебуває одночасно кілька людей. Впоратись із цим допоможе просте провітрювання. Через відчинене вікно зовнішнє повітря почне поступати всередину, швидко знизить точку роси і розсіє запотівання лобового скла.

Кондиціонер у салоні автомобіля можна використовувати як осушувач. Більшість сучасних автомобілів оснащені клімат-контролем, і це дозволяє системам кондиціювання повітря вмикатися автоматично, коли ви використовуєте певні режими. Якщо вам потрібне тепло в салоні, кондиціонер спочатку осушить повітря, а потім нагріє його. Якщо ви ввімкнете кондиціонер і встановите його в режим охолодження, подача холодного повітря на вітрове скло призведе до повільного видалення вологи, оскільки холодне повітря не може утримувати стільки води, скільки тепле повітря.

Переконайтеся, що температура двигуна становить близько 90 градусів за Цельсієм. Це дозволить лобовому склу автомобіля швидко і правильно позбавитися від запотівання. У поєднанні з температурою двигуна системі кондиціонування повітря легше усувати запотівання вітрового скла. Постарайтесь не витирати вологу з вітрового скла, адже від цього на ньому можуть залишатись смуги, що погіршить видимість. Особливо в темну пору доби.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/yak-pozbutisya-kondensatu-na-viknah-vseredini-avto-vzimku-prosti-pravila-dlya-vodiiv.htm?_gl=1*17yby7x*_ga*MTcwMDYwMjc2NC4xNjY0NzgwNDU4*_ga_JBX3X27G7H*MTY2OTkwMTk1NC40Mi4wLjE2Njk5MDE5NTQuNjAuMC4w

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЯк перереєструвати авто через “Дію”: покрокова інструкція
наступна статтяВідроджений бренд De Tomaso представив суперкар P900

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я