Рідкісний середньомоторний Peugeot 207 THP Spider помічений на Нюрбургрінгу. Відео

0
297

Виявлення автомобілів на Нюрбургрінгу – це захоплююча справа, наповнена водіями будь-якого рівня кваліфікації, що займаються легендарною трасою на автомобілях будь-якої форми та розміру. Хоча кільце має різноманітну лінійку автомобілів, воно може стати дещо одноманітним, бачачи нескінченний потік Porsches, BMW та італійських суперкарів. На щастя сьогодні нас чекає задоволення, оскільки один з найрідкісніших коли-небудь побудованих Peugeot появився на трасі на Нюрбургрінгу.

Peugeot 207 THP Spider із середнім двигуном був побудований для короткочасної гоночної серії з одним випуском, де приватні водії могли заплатити за місце на 207 THP Spider та змагатись з іншими гонщиками у специфікації. Цей унікальний гоночний автомобіль на замовлення використовував той самий 1,6-літровий турбований рядний двигун-4, що і Peugeot 207 GTI, але на цьому подібність закінчилася. З цього моменту 207 THP був справжнім гоночним автомобілем, побудованим на для Гран-прі, таких як Нюрбургрінг, Монца, Сілверстоун.

Peugeot 207 THP Spider оснащений шестиступінчастою коробкою передач для кільця Sadev для додаткової швидкості та спритності. Ця гоночна трансмісія була готова взяти на себе всі зловживання, через які водій та двигун OEM могли викинути машину під час швидкого кола. Легке авто важило лише 720 кг, що набагато менше, ніж 1250 кг Peugeot 207 GTI.

Peugeot 207 THP Spider – ідеальний транспортний засіб, який можна взяти на Нюрбургрінг для розслаблюючого трекового дня, переслідуючи Porsche 911 GT3.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

20 + 12 =