Компанія Rimac розбила два дорогих електричних гіперкара на краш-тестах. Відео

0

Хорватська компанія влаштувала своєму новому електричному гіперкару C_Two справжнє випробування, в ході якого довелося знищити відразу два автомобілі. Все це заради безпеки.

Rimac C_Two оцінюється в 2,2 млн євро або 2,6 млн доларів. Саме цей дорогий гіперкар довелося розбити в ході внутрішніх краш-тестів. Причому у випробуваннях брали участь відразу два примірника дорогого авто. Така перевірка була потрібна хорватам у рамках підготовки до запуску гіперкара в 2021 році.

В цілому ж, за словами автовиробника, всього марка планує «знищити» в ході краш-тестів одинадцять прототипів. На такі «жертви» Rimac піде заради безпеки C_Two. Більш того, без такої грунтовної перевірки серійний гіперкар не зможе вийти на ринок. А продавати його хорвати мають намір по всьому світу.

Автомобілі не тільки протестували в реальних умовах, а й влаштували їм «віртуальну» перевірку. В цілому марка залишилася задоволена тими результатами, які показали прототипи.

При лобовому ударі з деформується бар’єром з 40-процентним перекриттям на різних швидкостях кузов гіперкара серйозно деформувався, однак небезпека для людей в салоні виявилася не така велика. Силу удару компенсувала передня частина кузова. Найбільші побоювання викликали педалі автомобіля – через зсув вони могли призвести до травм водія. Однак на практиці проблема не проявилася.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяAston Martin відкликає свої авто в Північній Америці
наступна статтяСлужбі ДСНС передано 80 нових рятувальних машин для ліквідації наслідків ДТП

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я