test
додому АвтоУкраїна Ринок автобусів у липні зріс на 271%

Ринок автобусів у липні зріс на 271%

0

У липні ринок автобусів в Україні демонстрував дуже швидкі темпи зростання.

За підсумками липня 2023 року ринок нових автобусів в Україні зростав на 271%. Такі данні повідомляє Auto-Consulting, після аналізу підсумків продажів цього типу машин на авторинку. Причому зростання ринку автобусів у 3 рази фіксується і на протязі 7 місяців цього року.

Лідером українського ринку автобусів у липні був черкаський виробник Ataman, якому вдалося зайняти 44% ринку. А от на друге місце у липні вперше за багато місяців вийшов турецький виробник Guleryuz, завдяки поставці міських машин до одного з міст.

Потроху оживає і сегмент міжміських машин. У липні нові автобуси для таких перевезень постачали Iveco, Temsa, Ataman, Ankai та MAN.

А от сегмент міських 18-метрових автобусів особливо великого класу поки що залишається у анабіозі. Міста тільки готуються до тендерів з закупівлі такого транспорту.

Зазначимо, що липневий показник – це вже не тільки шкільні автобуси, на які прийшлося 54% транзакцій у малому класі. Ринок автобусів потроху оживає і виходить на природні показники. За підсумками липня вдалося вже перевищити довоєнні показники (2021 р), що свідчить про відновлення попиту на пасажирський транспорт.

https://auto.24tv.ua/tag/avtobiznes_tag70

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНова недорога Honda порадувала витратою палива
наступна статтяУкраїна сертифікувала власну машину розмінування

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я