Шмигаль пояснив, навіщо з COVID-фонду взяли гроші на дороги

0

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив виділення 35 мільярдів гривень з Коронавірусного фонду на “Велике будівництво” тим, щоб підтримати населення та зменшити тиск на економіку

“Хочу підкреслити правильність цього рішення (перерозподілу коштів, – ред.). Якщо спочатку карантину люди переважно боялися хворіти, то потім тільки чверть громадян боялися самої епідемії, а інші мали страх перед економічними наслідками, викликаними коронакрізісом”. – сказав прем’єр.

За його словами, саме це і зумовило перерозподіл коштів.

“Ми розуміли, що заробітні плати медикам, закупівля медикаментів … і інше – це, безумовно, вкрай важливі речі. І ще важливіше було підтримати людей і зменшити тиск на економіку в цілому. І один з кращих шляхів – це інвестиції в будівництво” , – зазначив Шмигаль.

Також він пояснив, що ефект проявився у всіх сферах і в середньому, і в малому, і в мікробізнесу. За рахунок цього світова криза і карантин не мали вкрай негативного впливу на економіку.

“Якщо у кого до цих пір виникають сумніви щодо правильності перерозподілу коштів Ковід-фонду на” Велике будівництво “, я готовий їх розвіювати з цифрами в руках. У нас з початку карантину дуже різко зросла кількість зареєстрованих безробітних – з 320 тисяч до більш ніж 500 тисяч. Сьогодні ми офіційно працевлаштували близько 240 000 чоловік “, – сказав глава уряду.

Ще, за його словами, в центрах зайнятості пішла на спад цифра безробітних на реєстрацію.

Відзначимо, проект Велике будівництво почався в Україні ще в березні поточного року. Він передбачає і будівництво доріг.

У липні Кабмін виділив 35 млрд грн з Фонду боротьби з COVID-19 Держагентству автомобільних доріг України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЗаміна переднього шруса (гранати) Tucson G4GC 2005 рік – Hyundai Tucson, 2.0 л., 2005 года
наступна статтяУкладено договір концесії морського порту “Ольвія”, – Владислав Криклій

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я