Став відомий витрата пального гіперкара Bugatti Chiron Pur Sport

0
137

Американське федеральне Агентство з захисту навколишнього середовища в середу, 18 листопада, поділилося сертифікованими відомостями по витрати пального гіперкара Bugatti Chiron Pur Sport.

Так, з’ясувалося, що за рік середньостатистичний власник моделі витратить на бензин понад 3900 доларів США. За інформацією відомства, 8,0-літровий мотор W16 гіперкара споживає 29,4 літра пального на 100 км шляху в міському циклі, незважаючи на те, що є функція, яка деактивує деякі циліндри. На шосе споживання палива знизиться до 18 літрів, а в комбінованому циклі автомобіль буде споживати, щонайменше, 23,5 літра бензину кожні 100 км пробігу. У той же час стандартний Chiron може витрачати в місті на 3 літри палива менше.

Якщо 45% пробігу гіперкара протягом року будуть припадати на магістралі, а що залишилися – на міські вулиці, і купе проїде в подібному режимі трохи більш як 24 000 км, то витрати його власника на пальне складуть 4150 доларів за цінами США . А при їзді в такому режимі протягом п’яти років власник авто витратить на бензин на 15 000 доларів – більше середньостатистичного американського автовласника.

Bugatti Chiron Pur Sport має 100-літровий паливний бак. Таким чином, без дозаправки гіперкар в міському циклі може проїжджати 340 км.

Bugatti Chiron Pur Sport
Bugatti Chiron Pur Sport

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

two × one =