Tesla припинила повертати кошти покупцям, які хочуть повернути автомобілі

0
Tesla-сервіс
Tesla-сервіс

У попередні роки в компанії діяла політика повного повернення коштів, якщо покупець попросив про це протягом тижня з моменту покупки. Але днями цей розділ зник з сайту

Протягом декількох років головною відмінною рисою компанії Tesla була так звана стратегія no questions asked, що можна перевести як «без питань». Малося на увазі, що якщо покупець захоче повернути авто, у нього не будуть цікавитися, чому він хоче це зробити, головне – повернути машину протягом тижня.

У політиці повернення Tesla було написано: «Володіння машиною Tesla означає, що ви керуєте одним з найбільш просунутих, виконавчих і безпечних транспортних засобів, які взагалі доступні. Ми впевнені, що вам сподобається ваш новий автомобіль, тому надаємо вам час випробувати і насолодитися вашої нової Tesla. Але якщо ви все-таки залишитеся незадоволені вашою машиною, ви зможете її повернути протягом семи календарних днів ».

Повернути авто і отримати повну вартість можна було в тому випадку, якщо на машині немає ніяких пошкоджень, а одометр показує цифри нижче тисячі миль (близько 1600 км).

Це ж глава компанії Ілон Маск неодноразово писав у своєму Twitter.

Однак, як повідомляють джерела порталу Electrek, днями компанія змінила політику, а розділ про повернення авто перенаправляє на сторінку підтримки. За інформацією порталу, тих, хто захоче повернути автомобіль в магазин, відправлять в сервісний відділ, мабуть, з пропозицією відремонтувати несправності :

Генеральний директор Ілон Маск часто використовував політику маркетингу автомобілів Tesla для потенційних покупців:

Компанія Тесла буквально повідомляла на своїй сторінці підтримки:

“This return policy is intended to give you confidence in your purchase of a Tesla vehicle, and so is in addition to any other rights you may have under applicable law.” – “Ця політика повернення має на меті надати вам впевненості у придбанні автомобіля Tesla, а також на додаток до будь-яких інших прав, які ви можете мати відповідно до чинного законодавства”.

Поки на транспортному засобі не було пошкоджень і на одометрі було менше 1000 миль, покупці змогли повернути транспортний засіб Теслі для повного відшкодування.

Автори припускають, що зміна політики могло бути пов’язано з тим, що у водіїв Model Y виникало дуже багато питань до автомобіля. Але як часто покупці зверталися в Tesla з проханням повернути гроші, невідомо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПредставлений перший серійний електромобіль марки Dacia Spring
наступна статтяПротікає масло – Mitsubishi Outlander XL, 2.4 л., 2008 року

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я