Toyota GR Supra GT4 доопрацювали на прохання гонщиків

0

Купе стало ще драйверським – і неминуче подорожчало

Півроку тому Toyota доопрацювала громадянську «Супру», додавши їй довгоочікувану шестиступінчасту механіку. Тепер настав час оновити гоночну машину для приватних команд, які виступають у категорії GT4.

Оригінал з’явився три роки тому, і до цього часу встиг здобути понад 50 перемог у 11 національних та міжнародних чемпіонатах, де виступало понад 50 машин. Отримавши зворотний зв’язок від пілотів, інженери підрозділу Toyota Gazoo Racing врахували її, викотили GR Supra GT4 Evo.

Купе отримало допрацьоване шасі з новими регульованими амортизаторами KW, переналаштовані стабілізатор поперечної стійкості та антиблокувальну систему, нові гальма Brembo з шестипоршневими супортами та 390-міліметровими дисками спереду та чотирипоршневими супортами та 355-мілі. Виробник обіцяє покращену керованість.

Трилітровий шестициліндровий двигун став потужнішим, але не уточнюється – наскільки. Також було оптимізовано криву крутного моменту.

Їздовий дебют Toyota GR Supra GT4 Evo відбудеться у січні наступного року в рамках «24 години Дейтони». Ціна допрацьованої гоночної машини вже відома: вона зросла із 175 до 186 тисяч євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяBugatti зібрала 400-й Chiron із 500 запланованих
наступна статтяГлобальний дефіцит дизеля: чого очікувати найближчим часом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я