Toyota планує створювати спортивні автомобілі разом з іншим автовиробником

0

Чутки про те, що компанія має намір відродити MR 2 та Celica й досі не згасають, проте, керівництво Toyota не зможе самотужки створити нові генерації цих моделей, адже вони потребують розробки абсолютно нової платформи.

Як повідомляє Motor1, президент Gazoo Racing Томоя Такахаші, у своєму інтерв’ю підтвердив, що нові спортивні автомобілі незабаром поповнять лінійку. Проте, він також додав, що очікувані витрати значно перевищують можливості Toyota, тому співпраця з іншими виробниками неминуча.

«Ринок спортивних автомобілів скорочується в майбутньому. Ми не можемо підтримувати спортивні автомобілі як один бренд, Toyota. Співпраця між брендами збільшуватиметься в майбутньому», – сказав Такахаші.

Поки невідомо з яким саме автовиробником Toyota укладе угоду. Такахаші також додав, що “місія Toyota полягає в тому, аби захистити автолюбителів”, тому компанія буде співпрацювати з іншими виробниками, щоб розподілити витрати та зробити проєкт спортивного автомобіля фінансово здійсненним.

Можливо, Toyota об’єднає зусилля з Mazda, адже компанії вже співпрацюють у проєкті з розробки двигунів внутрішнього згорання нового покоління. Раніше Mazda побудувала 124 Spider на базі Miata для Fiat, тому, компанія може ще раз бути зацікавлена в подібній співпраці, тим паче з таким гігантом, як Toyota.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяАрмійський Caracal від Rheinmetall перейшов на синтетичне паливо
наступна статтяСтало відомо, яким буде нове покоління MG ZS

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я