Транспортні перевезення – чому варто обрати компанію Інка-Транс

0
вантажне авто
вантажне авто

Компанія Інка-Транс займається вантажними перевезеннями по м. Київ з 2009 року. Фірма пропонує широкий спектр послуг, якісну та безпечну доставку різноманітних вантажів. На офіційному сайті компанії https://inka-trans.ua/vantazhni-perevezennia-kyiv/ можна ознайомитися зі всім спектром послуг, дізнатися ціни та замовити потрібну машину, оскільки в автопарку присутні різні вантажівки.

Чому варто звернутися в компанію Інка-Транс

Доставка та переміщення вантажів особливо актуальні для великих міст. Послугами компанії Інка-Транс користуються люди, які змінюють місце проживання, перевозять речі на дачу тощо. Фірма пропонує скористатися окремою послугою від професійних вантажників. Менеджери прорахують та підберуть оптимальний маршрут, допоможуть вибрати необхідний тип автомобіля. Рух транспортного засобу відстежується, допоки авто не прибуде у пункт призначення.

Скориставшись послугами компанії, клієнти гарантовано отримують такі переваги:

 • Оперативна доставка.
 • Повний контроль над вантажем зі сторони замовника.
 • Врахування побажань замовника.
 • Прорахування найкращого маршруту.
 • Вигідні ціни та висока якість послуг.

Якими послугами Інка-Транс можуть скористатися кияни

Окрім традиційного перевезення вантажів, клієнти Інка-Транс можуть скористатися такими послугами.

 1. Дачний переїзд у межах області. Послуга особливо актуальна навесні та восени. Фірма забезпечує доставку вантажу, щоб замовники змогли за один раз забрати всі необхідні речі.
 2. Транспортування піаніно. Непросто доставити важкий та об’ємний музичний інструмент в цілісності, проте вантажники та водії Інка-Транс гарантують, що при транспортуванні піаніно не пошкодиться.
 3. Перевезення будівельних матеріалів. Актуально для людей, які роблять ремонт, проте не мають власного транспортного засобу, щоб привезти необхідні матеріали.
 4. Вивіз будівельного сміття. Комунальні служби не займаються вивезенням такого типу сміття, тому послугами Інка-Транс вигідно користуватися тим, хто завершує ремонтні роботи.
 5. Доставка товарів у магазини. Замовляти послугу актуально власникам невеликих крамниць, що не мають свого авто.
 6. Температурні перевезення. Для окремих типів вантажів важливе дотримання певного температурного режиму. В автопарку Інка-Транс присутні автомобілі з холодильним обладнанням, які забезпечать надійне транспортування вантажів.

Ціни на послуги формуються залежно від обраного автомобіля, маршруту, наявності додаткових послуг (вантажників). Для консультації та оформлення замовлення потрібно зв’язуватися з менеджером за контактними номерами телефонів, розміщених на сайті перевізника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я