Porsche побудує поруч Токіо швидкісну трасу для тестування автомобілів

0
167
PEC Tokyo
PEC Tokyo

Будівля PEC Tokyo буде виконано в японському стилі скляного посуду Едо Кіріко з візерунком з пересічних діагональних ліній, які іменуються Яраймон. З таким етнічним колоритом дизайнери обіцяють оформити і інтер’єр.

Японія не є для Porsche головним ринком, але все ж забезпечує більш трьох відсотків від глобальних продажів марки – це хороший аргумент, щоб побудувати тут дев’ятий у світі Porsche Experience Centre. Він буде зведений в префектурі Тіба, недалеко від Токіо, так що отримає ім’я PEC Tokyo. Вісім інших центрів знаходяться в Лейпцигу, Сільверстоуні, Атланті, Ле-Мане, Лос-Анджелесі, Шанхаї, Хоккенхайме і Франчакорта (Ломбардія). Причому останній, як і токійський, буде відкритий лише в 2021 році.

Центр вмістить конференц-зали та зону для корпоративних заходів, ресторан, кафе і гоночний симулятор. Тут також будуть працювати професійні інструктори водіння.

Крім кільцевої траси, в новому центрі з’являться динамічна зона, позашляхова траса і ряд інших об’єктів для клієнтських заїздів

Найбільш яскравим об’єктом PEC Tokyo стане кільцева траса протяжністю 2,1 км. Тут будуть відтворені кілька поворотів зі знаменитих трас світу, зокрема «Карусель» з Нюрбургрінгу і зв’язка «Штопор» кільця Лагуна Сека. З Нюрбургрингом PEC Tokyo буде ріднити і пристойний перепад висот, що використовує природний рельєф місцевості, тоді як всі інші траси Porsche Experience – плоскі. Як тут не згадати побудований в минулому році Тойотою (для випробувальних цілей) свій власний «міні-Нюрбургрінг», де теж є солідний перепад висот і ряд поворотів, схожих на зв’язки Північної петлі. Додамо, що за перші три квартали 2020 року фірма Porsche продала в світі 191 547 автомобілів, що на 5% менше, ніж в 2019-му. Але при цьому в Японії продажі навіть зросли.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

five × two =