У США назвали найпривабливіші машини у крадіїв

0

Любов американців до пікапів загальновідома, причому це стосується не тільки тих, хто став власником пікапа легальним шляхом, а й тих, хто вважає за краще порушувати закон. За результатами досліджень, у 2021 році пікапи стали автомобілями, що найчастіше викрадають, у більшості американських штатів.

Про це свідчить звіт, опублікований Національним бюро страхових злочинів (NICB). За результатами досліджень пікапи знаходяться на першому місці за викраденням у 36 з 50 американських штатів, а у 27 штатах займають перші два рядки рейтингу.

Найпопулярнішим автомобілем серед викрадачів у 2021 році став Chevrolet Silverado. Поряд з GMC Sierra, на пікапи Chevrolet і Ford припадало 14 відсотків усіх автомобілів, які викрадали в Америці минулого року. Серед легкових автомобілів найбільшу популярність викрадачів користується Honda Accord. Вона зайняла верхній рядок рейтингу у 9 штатах.

Таких моделей, як Honda Civic, Honda Accord, Toyota Camry, Nissan Altima, Honda CR-V і Toyota Corolla припадає на частку 15% всіх викрадень. У США минулого року було викрадено приблизно 1 мільйон авто. Це на 8% вище, ніж рік тому, що пояснюється зростанням цін на вживані автомобілі.

 

Фахівці NICB рекомендує завжди замикати двері, підіймати вікна та не залишати цінні речі в салоні машини на стоянці. Не варто залишати автомобіль, що працює, без нагляду, а також рекомендується тримати брелок якомога далі від автомобіля, коли він не використовується.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/news/u-ssha-nazvali-najprivablivishi-mashini-u-kradiiv.htm

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПерші повністю електричні Toyota bZ4X побили та продають на аукціоні
наступна статтяВ Україні на 16% скоротились реєстрації вживаних автомобілів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я