У гамі Porsche Cayenne з’явиться більш спортивна версія

0

Оцінюючи новий Cayenne, Рерль згадує перший: «Це були позашляховики, які вели себе на дорозі як спортивні автомобілі – справжня сенсація на ті часи»

Компанія Porsche вивела на тести нову модель на основі Кайена Coupe Turbo, в якій «зроблений акцент на винятковий динамічний потенціал на дорозі». Серед іншого, новинку випробував на Хоккенхаймрінг дворазовий чемпіон світу з ралі, посол марки Вальтер Рерль.

«Навіть в швидких поворотах автомобіль зберігає неймовірну стійкість і точно слухається керма. Більше, ніж будь-коли, виникає приємне відчуття, що ти сидиш в компактному спорткарі, а не в величезному позашляховику, – заявив гонщик. – У плані динаміки цей новий Cayenne є величезний стрибок вперед в порівнянні з усім тим, що існувало досі. Цей автомобіль переосмислює поняття SUV ».

Виробник не говорить прямо, яку модифікацію Кайена відчуває, але тут же дає натяк, згадуючи перший Cayenne Turbo S 2006 року «з видатною потужністю в 521 к.с. і унікальними спортивними якостями ».

У порівнянні з «просто» Turbo, в новій версії Кайена «передні диски на півдюйма ширше і на 0,45 градуса збільшений негативний розвал коліс, щоб нові 22-дюймові спортивні шини, розроблені спеціально для цієї моделі, мали збільшене пляма контакту». У машині переналаштувати шасі, в тому числі нову програму отримала система придушення крену Porsche Dynamic Chassis Control.

Вальтера запросив в Хоккенхайм тест-пілот Porsche Ларс Керн. Зверніть увагу також на колір гальмівних супортів. На Панамері жовтий покладено модифікації Turbo S.

Щодо ідентичності Кайена можна зробити припущення, якщо поглянути на оновлену в минулому році Панамеру. З гами її версій зникла 550-сильна модифікація Turbo, але з’явилася Turbo S, в якій турбовісімка 4.0 розвиває вже 630 сил. А найдорожча версія Turbo S E-Hybrid наростила комбіновану віддачу силової установки з 680 до 700 «конячок».

Шпигунські кадри прототипів Кайена 2022 модельного року говорять про додавання повністю цифровий панельки, а в одному із зразків фотографи помітили перекроєний тунель з прикритим мініатюрним селектором трансмісії.

Аналогічне перетворення з асортиментом варіантів компанія напевно зробить з Кайєн, природно, як в звичайному кузові, так і Coupe. Тим більше що Cayenne до кінця року повинен пережити оновлення. Крім технічних змін ми очікуємо тут коригування в дизайні бамперів, ліхтарів і фар, а також оснащенні і декорі інтер’єру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУ компанії Honda розповіли про свої тридцятирічні плани
наступна статтяЗарядний вузол Audi знизить навантаження на електромережі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я