В німецькому місті Кельн замовили найдовші в світі трамваї

0

Для міста Кельн замовлена ​​партія трамваїв довжиною 60 метрів

25 листопада мерія міста Кельн в Німеччині підписала контракт з компанією “Alstom” на поставку партії з 64 трамваїв. Вартість всього контракту – 364 мільйони євро. Також можливий додатковий опціон на поставку ще 47 вагонів.

Це будуть 12-вісні шестисекційні вагони довжиною 60 метрів в кількості 62 одиниць. У них два ходових візки в середніх коротких секціях можуть бути неповоротними, а чотири візки в довших кінцевих і проміжних секціях будуть поворотними і моторними. Вагони будуть мати повністю низький рівень підлоги.

Таким чином, за габаритами ці вагони стають “рекордсменами” по довжині, випереджаючи колишніх – вагони “Siemens Combino” і “CAF Urbos 3” з Будапешта довжиною 54-56 метрів.

Також буде два вагона “звичайної” довжини близько 30 метрів.

Всі вагони будуть оснащені електроустаткуванням Kiepe Electric – за рахунок цього буде досягнута часткова локалізація їх основними комплектуючими німецького виробництва. Збірка вагонів відбуватиметься на заводі “Alstom” в Барселоні. Перші два вагона, швидше за все, обидва 30-метрових, будуть поставлені до кінця 2023 року, решта – вже в 2024 році.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяAston Martin представить десять новинок за два роки
наступна статтяВ Європі вже запускають красиві різдвяні трамваї. Фото

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я