В компанії SuperWheel створили альтернативу електричним велосипедам. Відео

0

Проблема електричних велосипедів у тому, що їх батареї потрібно постійно заряджати, але це змінює SuperWheel

Цей винахід замінює стандартне велосипедне колесо, воно спрямовує реактивну силу ваги вашого тіла на пружини у верхній частині колеса під час обертання. Стиснення та декомпресія в секції обода забезпечує додатковий імпульс для обертання у поєднанні із запатентованою системою внутрішнього приводу.

Вплив енергії стиснення та декомпресії можна побачити на нижній частині шин кожного транспортного засобу. Систему SuperWheel можна використовувати для створення підтримки потужності з необмеженим діапазоном як у вічному двигуні.

.

Ви зможете рухатися далі, швидше та простіше, не витрачаючись на поточну зарядку акумулятора дозволити користувачеві насолоджуватися їздою на велосипеді без важкої роботи.

“SuperWheel був розроблений як альтернатива електричному велосипеду, щоб дозволити користувачеві насолоджуватися їздою на велосипеді без важкої роботи. Просто замініть заднє колесо вашого велосипеда на SuperWheel та отримайте допомогу з електроприводом, яка допоможе вам при їзді на велосипеді, що зробить ваші тривалі поїздки на велосипеді приємними. », – повідомив його винахідник.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЗапорізький автомобілебудівний завод випускатиме модель Mercedes-Benz
наступна статтяДуже гарний кросовер Alfa Romeo: ось таким він буде

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я