Volvo буде використовувати технологію фотореалістичної візуалізації

0

Шведська Volvo Cars у партнерстві з Epic Games запускає технологію фотореалістичної візуалізації у своєму наступному поколінні електромобілів. Інтерфейс буде використовувати ігровий рушій Epic Unreal Engine.

Компанія Epic Games створила одну з найбільш реалістичних відеоігор у світі – Fortnite та ігровий рушій Unreal Engine – найдосконаліший інструмент для створення 3D-анімації. Саме його Volvo планує використати для розробки цифрових інтерфейсів у своїх автомобілях, а також відтворення графіки в реальному часі.

Volvo стане першим європейським виробником, який буде використовувати Unreal Engine для інтерфейсу HMI

Volvo стане першим європейським виробником, який буде використовувати Unreal Engine для інтерфейсу HMI. Ігровий рушій інтегрують в інформаційний модуль водія, один із дисплеїв у салоні, який буде надаватиме відповідні дані та відповідатиме за інформаційно-розважальні функції.

Unreal Engine поєднають із високопродуктивною обчислювальною платформою Snapdragon третього покоління

Unreal Engine поєднають із високопродуктивною обчислювальною платформою Snapdragon третього покоління. Завдяки цьому інформаційно-розважальна система буде більш ніж вдвічі швидшою за попередню, а генерація та обробка графіки в салоні — вдесятеро.

Технологія фотореалістичної візуалізації дебютує у новій повністю електричній флагманській моделі авто. Очікується, що Volvo презентує електромобіль вже у наступному році. Компанія планує якнайшвидше запустити нову родину електричних автомобілів та повністю відмовитися від автівок з ДВЗ вже до 2030 року. Volvo має амбітний план розробити половину всього програмного забезпечення у своїх автомобілях самостійно вже до середини десятиліття.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяNissan презентував оновлену модель Altima
наступна статтяКитайська компанія Jidu представила кросовер із автопілотом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я