Volvo буде використовувати технологію фотореалістичної візуалізації

0

Шведська Volvo Cars у партнерстві з Epic Games запускає технологію фотореалістичної візуалізації у своєму наступному поколінні електромобілів. Інтерфейс буде використовувати ігровий рушій Epic Unreal Engine.

Компанія Epic Games створила одну з найбільш реалістичних відеоігор у світі – Fortnite та ігровий рушій Unreal Engine – найдосконаліший інструмент для створення 3D-анімації. Саме його Volvo планує використати для розробки цифрових інтерфейсів у своїх автомобілях, а також відтворення графіки в реальному часі.

Volvo стане першим європейським виробником, який буде використовувати Unreal Engine для інтерфейсу HMI. Ігровий рушій інтегрують в інформаційний модуль водія, один із дисплеїв у салоні, який буде надаватиме відповідні дані та відповідатиме за інформаційно-розважальні функції.

Unreal Engine поєднають із високопродуктивною обчислювальною платформою Snapdragon третього покоління

Unreal Engine поєднають із високопродуктивною обчислювальною платформою Snapdragon третього покоління. Завдяки цьому інформаційно-розважальна система буде більш ніж вдвічі швидшою за попередню, а генерація та обробка графіки в салоні — вдесятеро.

Технологія фотореалістичної візуалізації дебютує у новій повністю електричній флагманській моделі авто. Очікується, що Volvo презентує електромобіль вже у наступному році. Компанія планує якнайшвидше запустити нову родину електричних автомобілів та повністю відмовитися від автівок з ДВЗ вже до 2030 року. Volvo має амбітний план розробити половину всього програмного забезпечення у своїх автомобілях самостійно вже до середини десятиліття.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяNissan презентував оновлену модель Altima
наступна статтяКитайська компанія Jidu представила кросовер із автопілотом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я