VW планує зрівнятися з компанією Tesla у продажах електромобілів найближчим часом

0
242

Ми вже повідомляли про те, що Greenpeace звинуватив VW у продажі електромобілів “самому собі” для уникнення штрафів. У VW повідомили, що велика кількість «самореєстрацій» характерно для абсолютно нових моделей, таких як ID.3. Також вони категорично заперечують відсутність попиту на ID.3.

У багатьох може скластися враження, що VW дійсно має проблеми з продажами своїх електромобілів. Але чи це відповідає дійсності?

Схоже, що електричні справи у VW не такі погані. На заводі в Цвікау, де випускаються ID.3 і ID.4, VW переходить на 3-змінний робочий день (з 2-х змінного). Це означає, що виробництво електромобілів на базі MEB збільшується з 800 до 1400 автомобілів в день. Крім того, через кілька місяців почнеться виробництво інших електромобілів на цій платформі марок Audi і Seat, Q4 E-Tron і Cupra Born відповідно. Також ведеться передсерійний випуск седана версії ID.4, що отримав назву ID.5.

Ми вже повідомляли про те, які нові моделі електромобілів від Volkswagen ID нас чекають у майбутньому

Volkswagen поставив собі за мету домогтися подвоєння продажів електромобілів в 2021 рік у порівнянні з 2020

У минулому році частка електромобілів становила лише 3% у виробництві, в цьому році VW планує збільшити її до 6-8%. Ймовірно, це означає, що мета в штуках – продати близько 745000 електромобілів, пише Bloomberg. Це приблизно стільки ж, скільки продала Tesla. Звичайно, маються на увазі всі електромобілі групи VW: Audi E-Tron, Porsche Taycan і Skoda Enyaq, ID.4 і т д.

Ну що, світле електричне майбутнє все ближче?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

one × four =