У 2020 році на Буковині на 20% зменшилася кількість осіб, які отримали травми під час ДТП

0
13

Також порівняно з минулим роком кількість загиблих в автопригодах знизилася на 35%. Про це йшлося сьогодні, 12 серпня, під час спільного брифінгу представників обласного управління НПУ та Управління патрульної поліції в Чернівецькій області. Правоохоронці ознайомили журналістів зі станом аварійності на автошляхах Буковини та розповіли про результати своєї роботи з покращення безпеки дорожнього руху.

У 2020 році на Буковині на 20% зменшилася кількість осіб, які отримали травми під час ДТП

З представниками засобів масової інформації поспілкувалися заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернівецькій області Віктор Патарак і заступник начальника обласного Управління патрульної поліції Віталій Пономаренко.

Як зазначили спікери, основними причинами ДТП на Буковині є ризиковані маневри та перевищення безпечної швидкості руху. Також до автопригод часто призводять недотримання безпечної дистанції, порушення правил проїзду перехресть і керування транспортним засобом у стані сп’яніння.

Загалом упродовж 7 місяців цього року на території Чернівецької області сталося майже 1,9 тисяч дорожньо-транспортних пригод, з них 310 – з потерпілими. Внаслідок вказаних ДТП 28 осіб загинуло, ще 404 – отримали травми різного ступеня тяжкості.

Для посилення контролю за безпекою дорожнього руху та зменшення аварійності з 23 липня до 1 вересня поліцейські здійснюють профілактичне відпрацювання автошляхів України під назвою «Безпечне шосе». Особливу увагу правоохоронці приділяють аварійно-небезпечним ділянкам. На Буковині – це автомобільна дорога Н-10 на відрізку КПП «Мамалига»-Снятин.

Найбільш досвідчені співробітники територіальних підрозділів ГУНП і обласного УПП посилено патрулюють вказаний напрямок. Поліцейські проводять з водіями й пішоходами профілактичну роботу, а також виявляють і припиняють адмінправопорушення, які можуть стати причинами автопригод.

Проведена робота позитивно вплинула на безпеку дорожнього руху. Зокрема, з початку серпня в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на автошляхах Чернівецької області сталося на 70% менше ДТП з травмованими особами. Окрім цього, кількість загиблих внаслідок автопригод зменшилася на 83%.

Співробітники поліції продовжують дбати про безпеку учасників дорожнього руху й закликають водіїв і пішоходів відповідально ставитися до власного життя та здоров’я.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

поліція

новини

безпека

ДТП

ЗМІ

безпека дорожнього руху

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

fifteen − eleven =