Як підготувати свій автомобіль до літнього сезону: поради від Stellantis

0

Представництво брендів Peugeot, Citroёn, Opel та DS Automobiles пропонує автовласникам подбати про свій автомобіль та підготувати його до теплого сезону. Для надійної роботи автомобіля слід не забувати про своєчасне проходження ТО, але і сезонна підготовка має важливе значення.

Наступним кроком по якісній підготовці автомобіля до літнього сезону є заміна робочих рідин. І це стосується не тільки омивача, тут мова в першу чергу йде про заміну моторної оливи.

Заміна моторної оливи – це основний етап, з якого починається поняття “надійність автомобіля”. Адже для того, щоб двигун справно працював довгі роки, необхідно використовувати правильну моторну оливу: певного класу і яка відповідає ряду технічних специфікацій. Крім того, потрібен і якісний масляний фільтр, який дозволить підтримувати оливу чистою під час експлуатації. Ця процедура повинна бути виконана в обов’язковому порядку, оскільки вона дозволяє позбутися забруднень, що виникають в процесі роботи двигуна, а також гарантує тривалий термін експлуатації двигуна і випускної системи автомобіля.

Для власників постгарантійних автомобілів Peugeot, Citroёn І Opel є ідеальне рішення – заміна моторної оливи з використанням якісних продуктів Eurorepar на авторизованому сервісі брендів – спеціалісти авторизованих сервісних станцій на вищому рівні подбають про ваше авто.

Окрім заміни оливи у двигуні та масляного фільтра слід звернути увагу на заміну повітряного та паливного фільтрів, а також заміну гальмівної рідини та фільтру салону. Це важливі елементи систем автомобіля, що забезпечують його надійну та безперебійну роботу. Наприклад, невчасна заміна гальмівної рідини може призвести до виходу з ладу важливих вузлів гальмівної системи автомобіля, що, в свою чергу, позначиться на якісних показниках його безпечної експлуатації. А замінивши салонний фільтр, ви позбудетеся забрудненого повітря в салоні автомобіля, що зробить вашу поїздку більш комфортною.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяFord зупинить виробництво “Mustang” наступного тижня
наступна стаття“Зелена картка” повертається: Польща скасувала пільги для українських водіїв

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я