Загубили посвідчення водія: МВС нагадує що робити у такому випадку

0
388
заміна документу посвідчення водія
заміна документу посвідчення водія

Сервісний центр МВС оформлює нове посвідчення водія, якщо звернулася особа, посвідчення якої було викрадене чи загублене, і цей факт підтвердився після перевірки центру.

Про таку можливість для власників авто нагадує Головний сервісний центр МВС.

А ви знаєте, що сервісний центр МВС запустив новий онлайн-сервіс, що дозволяє провести перевірку даних водійського посвідчення

Якщо посвідчення було загублене, потрібно повідомити у сервісний центр МВС, якщо було викрадене — у територіальний орган Національної поліції.

Якщо водійське посвідчення фізична особа втратила за межами країни, його видача відбувається на загальних підставах. Щоб відновити водійське посвідчення, потрібно пред’явити такі документи:

  • Паспорт громадянина України. Якщо це ID-картка, необхідно додатково надати довідку про реєстрацію місця проживання фізичної особи, або такі документи: посвідчення біженця, тимчасове посвідчення громадянина України, постійна або тимчасова посвідка на проживання, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надали тимчасовий захист.
  • Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків. Для людей, які відмовилися від облікової карти через релігійні переконання, потрібно мати відповідну позначку у паспорті.
  • Довідку, видану поліцією, якщо водійське посвідчення було викрадене.
  • Медична довідка, яка засвідчує придатність особи керувати транспортними засобами.
  • Квитанція про сплату адміністративних послуг.

Нагадаємо: Водіям нагадують про податок на автомобілі: хто та скільки заплатить у 2021 році

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

1 × one =