Заміна переднього шруса (гранати) Tucson G4GC 2005 рік – Hyundai Tucson, 2.0 л., 2005 года

0

Заміна передніх шрусів (гранат) Tucson 05 рік G4GC

Довго збирався на заміну шрусів передніх. Уже хрустіли дві передні гранати при повороті керма в право і вліво, вперед і назад …

Багато читав про них, хто, що ставить. Шукав контрактні передні приводу, але є тільки лівий, а правого немає ні в нашому місті ні в інших містах. Ну тоді вирішив міняти гранати зовнішні окремо.

Так як там різну кількість шліців на наших машинах, то для мене був варіант магазину і СТО поруч один з одним, знайшов …

Заїхав на СТО, розібрали приводу, підрахували кількість шліців на правому (їх виявилося 23) і пішов у магазин. в магазині продавець сказав потрібно ще на лівому підрахувати, можуть відрізнятися, подзвонив в магазин попросив підрахувати кількість шліців на лівому приводі (на лівому виявилося 25) купив гранати, купив пильовик для внутрішнього шруса правого (тріпоід) був порваний, взяв мастило для шрусов внутрішніх, відразу змастили свіжої мастилом (250гр-на 2 шруса вистачає) і хомути відразу нові. вообщем поміняли шруси, поміняли пильовик внутрішній порваний і все б ні чого, але коли знімали захисний щиток з правого боку за колесом побачили, що сторона лобова двигуна в маслі, вирок побіг сальник коленвала лобовий. (Купив сальник оригінал і відразу ремінь ГРМ) про це пізніше.

Коли їздив на авто з поганими гранатами, то при розгоні були поштовхи або стусани на швидкості від 10-60 кмч. При цьому передачі переключалися плавно. Після заміни шрусів стусани (поштовхи) припинилися. десь на Ютубі я бачив відео одного майстра СТО, він розповідав про приводу і коли зношений шрус то машина штовхає і поштовхи при розгоні, підтверджую його слова!
запчастини:

Пильник шруса внутрішній правий (тріпоід)
Шрус зовнішній 27 * 23 * 62 Hyundai Tucson (04-09) 495072EE00  STELLOX 1501891sx
Шрус зовнішній 27 * 25 * 61.9 Hyundai Tucson (04-09) 495072EE00 MILES GA20174
Мастило шрус Luxe 250 гр в тубі
Хомут стрічковий металевий Masuma комплект 2 шт

MILES комплектність

пильовик

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПроблема з регулюванням потужності обдування клімату. – Mitsubishi Outlander XL, 2.4 л., 2011 року
наступна статтяШмигаль пояснив, навіщо з COVID-фонду взяли гроші на дороги

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я