Шпигуни зафіксували тестування гібриду Kia Sportage на Нюрбургрінгу. Відео

0
398

Це не встановлює жодних рекордів

Ми звикли бачити відео про Нюрбургрінг, наповнені закрученими поворотами, гучними двигунами та викривленими виттями шин. Однак не всі дії на сумнозвісному треку настільки драматичні. Цей камуфльований позашляховик не планує встановлювати нові показники ефективності, але “пагорби та вигини кільця пропонують хороші умови для загальної оцінки автомобіля”. Kia в повній мірі використовує місце для подальшого тестування свого наступного покоління Sportage.

Цей прототип, схоже, такий самий, як ми потрапили на шпигунські фотографії раніше в листопаді, але відео, безумовно, дає нам кращий контекст того, що відбувається. Водій у цьому прототипі ні в якому разі не рухається повільно, але вичавлення продуктивності з невеликого позашляховика не є пріоритетом. Це, мабуть, добре, адже, незважаючи на свою спортивну назву, Sportage не надто зацікавлений у поворотах, як спортивний автомобіль. Авто любить нахилятися, але це нормально – основна місія Sportage – везти людей із комфортом.

Галерея: 2022 Фото шпигунів Kia Sportage

Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage

У цьому відношенні наступний Sportage буде використовувати ту ж платформу, що і Hyundai Tucson, і може бути доступний у двох довжинах колісної бази. Це, швидше за все, залежатиме від ринку, оскільки Sportage з довгою колісною базою обслуговуватиме райони, де місце для ніг на задньому сидінні є вищим пріоритетом. Ми також очікуємо побачити декілька конфігурацій силових агрегатів, включаючи гібридне розташування, і насправді CarSpyMedia ідентифікує цей прототип як авто-гібрид.

Що стосується стилю, то камуфляжне приховання кузова та фальш-панелі все ще затьмарюють деталі спереду та ззаду, але ми знаємо, що Sportage набуде більш чіткого вигляду, який відповідає іншим новим пропозиціям від Kia. Це означає більшу решітку радіатора, оточену кутовими фарами та вузькими задніми ліхтарями, хоча на цьому конкретному випробувальному автомобілі все ще могли бути встановлені запобіжні лінзи ззаду. Оновлений інтер’єр і досі залишається загадкою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

three × two =