Бос Tesla Ілон Маск визнає недоліки якості автомобілів і каже, що масове виробництво – це “пекло”. Відео

0

Генеральний директор і засновник Tesla Ілон Маск визнав, що деколи якість автомобілів не відповідає заявленій, описуючи масове виробництво автомобілів як “пекло”

У рідкісному інтерв’ю – і першому з ветераном автомобільної промисловості та експертом з “знесення автомобілів” Сенді Манро – Маск був напрочуд відвертим щодо того, де Тесла може зробити вдосконалення, і пообіцяв, що компанія буде працювати краще, коли вона дозріє і нарощує виробництво до більш стабільного рівня.

Нагадаємо: Компанія таксі з Нідерландів пред’являє позов Tesla про відшкодування збитків в розмірі 1,3 мільйона євро через проблеми з електромобілями

На каналі YouTube, який веде Сенді Маунро – колишній фахівець з виробництва великих іменних компаній, який зараз керує бізнесом, який розбирає машини, щоб дізнатись, скільки вони коштують на виготовлення та як вони були побудовані – інтерв’ю з Маск починається з нервового коментаря від Munro про якість збірки та реакцію, яку він отримав від фанатів Tesla.

Після того, як Манро описав приклад Tesla Model 3, що має різні зазори на панелях з кожного боку автомобіля, Маск відверто сказав: «Я вважаю, що ваша критика була точною».

Манро сказав, що помітив, що деякі автомобілі Tesla мають кращу якість, ніж інші

Потім Маск продовжив: “Нам знадобився деякий час, щоб виправити виробничий процес, особливо під час нарощування виробництва”.

Маск сказав, що коли друзі запитують його, коли найкращий час купити Tesla, він каже: “або купуйте її спочатку, або коли виробництво переходить у стійкий стан”.

Нагадаємо: Що нового запропонує компанія Tesla у 2021 році

“Але під час виробничого підйому (вгору),” сказав Маск, “надзвичайно важко перебувати в режимі вертикального підйому і отримувати все правильно за дрібними деталями … це просто надскладна річ”.

Маск заявив, що Tesla покращила якість фарби “досить сильно до кінця минулого року і навіть у грудні”.

“Одне з того, що відбувалося, коли ми нарощували (збільшували) виробництво … фарба не обов’язково висихала досить швидко”, – сказав Маск. “Якщо (виробнича лінія рухається) швидше … це як би ви просто відкрили ці речі”.

За його словами, перед тим, як виробнича лінія пришвидшилася, фарба мала ще одну-дві хвилини, щоб висохнути.

Але без цього додаткового часу фарба «була більш схильна до проблем».

Сказавши, що це “лише один приклад”, Маск сказав “виробництво – це пекло”.

На свій захист Маск заявив, що Tesla – це перша американська компанія, що запускає автомобілі за останні 100 років, яка досягла обсягу виробництва.

“Прототипи порівняно легко і весело [будувати] … але досягти обсягів виробництва за допомогою надійного продукту за доступною ціною боляче важко”, – сказав Маск.

Манро, котрий перебуває посеред тестової їзди на бігу на Tesla Model 3, яку придбала його компанія для оцінки, описав проблеми з поточною технологією автопілота, що керує автомобілем.

Однак Манро захопився наступним поколінням технологій, після того, як інженер Tesla під час пробної поїздки отримав попередній перегляд.

Мунро порівняв наступне покоління самохідних технологій Тесли з винищувачами.

«Я ніколи ніколи не бачив нічого подібного до того, що ви отримали в новій системі самостійного водіння. Це просто чудово”, – сказав Манро.

“Це повинно потрапити у (виставкові зали) якомога швидше”, – продовжив він. “Це набагато точніше, ніж те, що ми маємо в моделі 3. Це врятує більше життів, ніж подушки безпеки, ремені безпеки та будь-що інше, що будь-хто інший колись (винаходив)”.

“Я був настільки вражений, що не міг повірити”, – Манро. “Я хочу, щоб решта світу знала, що таке новий стандарт. У (автомобільному) світі дехто збирається виграти, хтось програє, а хтось просто зникне ».

У відповідь Маск заявив, що Тесла розробила як апаратне, так і програмне забезпечення, і сказав, що “у нас багато талановитих людей” – багато з яких працюють як у Space X, так і в Tesla.

Нагадаємо: Непідключена до розетки Tesla Model 3 на холоді втратила майже 9 відсотків заряду за ніч. Відео

Слідом за занепокоєнням щодо здатності автономних автомобілів “читати” дорогу та складними умовами руху – і на тлі звинувачень у тому, що Tesla розсуває межі технологій, Маск дав дивовижну відповідь:

“Для самокерування (технології), навіть якщо дорога пофарбована абсолютно неправильно, а НЛО приземляється посередині дороги, машина все одно не може розбитися і все одно повинна робити все правильно”, – сказав Маск.

«Основною директивою системи автопілота є„ не збій “. Це насправді переборює все, не багато, що говорять лінії чи як проходить дорога … мінімізує ймовірність удару, одночасно та зручно добираючись до місця призначення ».

Маск сказав, що, хоча “звичайно було б корисно мати дороги з точними розмітками”, автомобіль повинен бути розумнішим, ніж це.

“Для самостійного водіння повинно бути все, навіть якщо хтось намагається обдурити машину (це), їм не вдається обдурити машину, тому що люди будуть робити дивні речі, це має бути підтримка безпеки, незважаючи ні на що … нехай вас (автономну технологію Tesla) не обманюють “.

Повне інтерв’ю :

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

fourteen + eight =