Hyundai Ioniq 5 буде мати запас ходу до 550 кілометрів, повний привід та сонячні батареї на даху

0
458
Hyundai 45
Hyundai 45

Як і багато інших виробників автомобілів, Hyundai хоче залучити якомога більше уваги до майбутньої моделі перед запуском в серію, і тому проводить PR-кампанію, в рамках якої вони випускають невелику інформацію про майбутню модель

Остання новина про Ioniq 5 – швидка зарядка до 232 кіловат. Не дивно, адже він побудований на 800-вольтової платформі e-GMP. Інформація з’явилася на австрійському сайті компанії «випадково», після чого зникла. Мабуть, такий контрольований злив.

58 і 73 кВт / годину – запас ходу 450 і 550 км

Спочатку електромобіль вийде в «First Edition» з повним приводом і максимальною потужністю електромоторів 230 кіловат. Акумуляторна батарея на 58 кіловат-годин забезпечує запас ходу WLTP в 450 кілометрів. Від нуля до сотні він розженеться за 5,2 секунди. Версія з більшою батареєю з’явиться пізніше (73 кВт * год). Ioniq 5 буде мати довжину 4,64 метра, ширину 1,89 метра і висоту 1,6 метра. Колісна база – 3 метри. Неясно, чи включає ширина дзеркала.

Нагадаємо: Hyundai створює окремий бренд для електрокарів

Автомобіль також може поставлятися з сонячними батареями на даху. Невідомо, чи це буде стандартним обладнанням чи ні. Якщо немає – то це очевидно маркетинговий трюк, так як ми вже з’ясували, що деяка добавка в запасі ходу завдяки СБ ніяк не окупається, і навіть навпаки. Точно невідомо, як буде виглядати автомобіль, але можна сказати напевно, що він заснований на концепті Hyundai 45, який був показаний в 2019 році.

Hyundai 45
Hyundai 45

Hyundai 45

Судячи за цими даними, Ioniq 5 буде близький до Tesla Model Y за розміром, а також трохи довшою і ширшою, ніж Mercedes EQC. Поки тільки Hyundai знає, скільки буде коштувати Ioniq 5. До речі, це буде друга модель Hyundai з назвою Ioniq і перша в абсолютно новій серії електромобілів, яка буде називатися Ioniq X, де «X» – номер моделі в залежності від типу електромобіля. Непарні числа – позашляховики, парні – седани.

Концепт-кари від Hyundai. Зліва направо: Ioniq 6, Ioniq 7 і Ioniq 5
Концепт-кари від Hyundai. Зліва направо: Ioniq 6, Ioniq 7 і Ioniq 5

 

Наступний електромобіль – це Ioniq 6, седан, заснований на концепції Prophecy, який з’явиться в 2022 році. У 2024 році з’явиться Ioniq 7, який буде великим позашляховиком. Логічно, що наступне видання оригінальної моделі Ioniq буде називатися Ioniq 4, а наступне покоління Kona, ймовірно, буде називатися Ioniq 3. Така стратегія, коли електромобілі стають окремим суббрендом, не є унікальною для Hyundai. У Volkswagen електромобілі називаються ID, в Mercedes – EQ, а в Audi – E-Tron.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

three × four =