Депутати пропонують збільшити штрафи для водіїв

0

Рада пропонує підвищити штрафи для водіїв та запровадити покарання для пасажирів. Штрафи за використання несправного авто можуть зрости в 2,5 раза.

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №9210, яким передбачено збільшення штрафів.

Автори документу посилаються на те, що однією з причин виникнення ДТП може бути кермування автівками, які мають технічні несправності, самовільно чи технічно погано переобладнані, не відповідають технічним параметрам виробника. За офіційною статистикою національної поліції частка таких ДТП не перевищує 1% від загальної кількості аварій.

Насамперед передбачається зростання штрафу у 2,5 раза, тобто до 850 грн (замість 340 грн).

Таке саме порушення, але з використанням транспорту для перевезення пасажирів, вантажу або пошти, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1700 грн (замість нинішніх 680 грн).

Крім того, проект закону пропонує запровадити покарання для пасажирів, які не використовують шоломи або ремені безпеки – штраф у сумі 510 грн (зараз відповідальність за непристебнутих пасажирів несуть водії).

Також депутати хочуть заборонити експлуатацію транспортних засобів, ввезених з-за кордону, які не мають документів, що засвідчують відповідність авто вимогам технічних регламентів (від “Євро-2” до “Євро-6”) та екологічних норм.

Авто24: https://auto.24tv.ua/deputaty_proponuiut_zbilshyty_shtrafy_dlia_vodiiv_n44867

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяHyundai опублікував перші зображення Elantra N
наступна статтяVolta Trucks розпочав виробництво електричної вантажівки

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я