Євросоюз заборонив підсвічування статуетки на капоті Rolls-Royce

0

Illuminated Spirit of Ecstasy, згідно з офіційним описом, «створює корону світла з матовим ефектом». Підсвічування включається разом з вітальним освітленням, коли автомобіль нерухомий. При виході Великобританії з ЄС заборона може бути скасована.

Компанія Rolls-Royce вимушено відмовилася від розміщення на капоті своїх моделей статуетки Spirit of Ecstasy ( «Дух екстазу») з діодним підсвічуванням

Британська газета Daily Mail з’ясувала, що опція ціною 3500 фунтів була по-тихому знята з вітрини ще в лютому 2019 року. Зараз Rolls-Royce готує відкличну акцію, щоб відключити фігурку на вже проданих машинах. Клієнтам буде запропонований повне повернення грошей або компенсація. Прес-секретар назвав ситуацію «трохи сумною», але підкреслив, що у марки є «моральне зобов’язання» дотримуватися директиву Євросоюзу.

Вперше фігурка початку світитися в 2011 році на електричному прототипі Rolls-Royce 102EX (фото зліва). Потім виникла пауза, яку в 2016-му порушив концепт 103EX (праворуч). Після нього «Дух екстазу» загорівся на моделях Cullinan, Dawn, Ghost, Phantom, Wraith.

Йдеться про документ Regulation No 48 Єврокомісії та ООН (UN / ECE), датований 2011 роком. Він характеризує установку пристроїв освітлення та світлової сигналізації для транспортних засобів. Сяючі прикраси капота директивою не допускаються, оскільки вони визнані джерелом світлового забруднення.

Британське міністерство транспорту (DfT) підтвердило Daily Mail, що підсвічування символу Spirit of Ecstasy дійсно порушує правило.

«На жаль, ми інформуємо наших клієнтів, що згідно із законом повинні будемо відключити їх” Дух екстазу “», – розводить руками представник Роллса.

Газета назвала чиновників ЄС «дурнями», а те, що відбувається – «духом безумства».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПатрульну поліцію можуть залучити до перевірки авто з ГБО
наступна статтяНові електромобілі Renault і Dacia показали на відео

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я