Європейське відділення Форда анонсувало дебют нової версії паркетника Ford EcoSport

0
123

На фото можна помітити шильдик позашляхової серії і накладки на колісні арки з нефарбованого пластика

Європейське відділення Форда анонсувало дебют 6 листопада нової версії паркетника Ford EcoSport з приставкою Active. Машина отримає додатковий пластиковий захист кузова «по колу», ряд унікальних особливостей в екстер’єрі та інтер’єрі, а ще перенастроювану підвіску зі збільшеним кліренсом. Остання добавка – важлива відмінність від схожої варіації EcoSport Storm, що з’явилася в Бразилії пару років назад. Тоді кліренс залишили стандартним.

Правда, на тому ринку він і був спочатку великим (200 мм), тоді як у європейських екоспорт-варіантах в початковому вигляді – від 160 до 190 мм в залежності від модифікації.

Кросовер перебуває в другому поколінні з 2012 року. Оновлення пережив в 2016-м. Під капотом – мотори з потужністю від 100 до 143 сил, бензинові 1.0, 1.5, 1.6, 2.0 і два дизеля 1.5 (асортимент відрізняється від ринку до ринку).

Про повний привід – ні слова, однак, орієнтуючись на інші активи, є шанс на появу диференціала, що самоблокується на передній осі хоча б у вигляді опції. Нагадаємо, що лінійка моделей Active почалася з Фієсти Active, показаної в 2016 році, і продовжилася модифікаціями Ka + Active, Focus Active / Active Wagon, Transit Custom Active / Tourneo Custom Active і Transit Connect Active / Tourneo Connect Active.

Варіації Active цілком популярні у європейців, наприклад, в нинішньому році кожен п’ятий проданий Focus куплений саме в такому піднесеному виконанні.

Паралельно компанія анонсувала коригування в стратегії випуску модифікацій і версій, спрямовану на спрощення вибору для клієнтів. До кінця року європейські Форди будуть випускатися в трьох основних варіантах: ST-Line, Titanium і Active, а деякі ще X і Vignale. До них будуть пропонуватися зручні пакети обладнання, що включають найбільш популярні пункти за вигідними розцінками, і, нарешті, завершувати процес вибору будуть окремі опції для ще більшої індивідуалізації машин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

nineteen + five =