Гуртові ціни на пальне злетіли напередодні збільшення податків

0

Збільшення податків на пальне призводить до зростання цін у гуртовому сегменті.

У середу, 28 червня, гуртова вартість бензину А-95 зросла на 1,75 грн/л, а дизельне пальне здорожчало на 1 грн/л порівняно з попереднім днем. Про це свідчать дані моніторингу Консалтингової групи «А-95».

Бензинові партії у середу, 28 червня, в середньому по країні пропонувалися за 37,75 грн/л, а торговельний коридор був у межах 35,5-39,5 грн/л, порівняно з попереднім котирувальним днем підвищення — на 2-3 грн/л.

Кількість пропозицій «п’ятірки» на ринку була обмеженою, при цьому мінімальні цінники на А-95 озвучували у південному й західному регіонах країни на рівні 35,5-39 грн/л, у північному й центральному регіонах високооктан торгувався дорожче — за 36-39,5 грн/л. А от вартість бензину А-92 за котирувальний день зросла на 1,5 грн/л, до 34,25 грн/л, здебільшого це поодинокі пропозиції внутрішнього виробництва.

«Суттєвий стрибок цін обумовлено тим, що сьогодні більшість операторів узяли паузу. Деякі з них вирішили підрахувати свої залишки перед поверненням довоєнного оподаткування, а в інших закінчився ресурс», — каже один із операторів.

Додатковий тиск, з його слів, спричинила відсутність пропозицій від внутрішніх виробників, що в свою чергу викликало ажіотаж серед покупців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяMaserati без водія стартує на перегонах
наступна статтяВ Україні дозволили реєстрацію авто з правим кермом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я