Хемілтон став переможцем Гран-прі Штирії Формули-1

0

Справжнім кошмаром гонка обернулася для команди «Феррарі», а героєм гонки став пілот команди «Рейсінг Пойнт» Серхіо Перес.

У неділю, 12 липня, відбувся другий етап сезону Формули-1 – гонка проходила в австрійському Шпільберг. Переможцем став британський пілот «Мерседеса» Льюїс Хемілтон. Шестиразовий чемпіон світу здобув перемогу в впевненому стилі, лідируючи практично протягом усього заїзду. Другу позицію зайняв Валттері Боттас з «Мерседеса», принісши своїй команді переможний дубль. За рахунок більш пізнього піт-стопа фінський пілот краще зберіг свої шини, і за 3 кола до фінішу обігнав Макса Ферстаппена, що представляє «Ред Булл».

Незважаючи на те, що за перемогу Ферстаппену поборотися не вдалося, його темп був дуже обнадійливим. На трасі в Угорщині, яка трохи більше підходить «Ред Булл», Ферстаппен може виступити краще. Після двох етапів Боттас продовжує очолювати загальний залік з 43 балами, випереджаючи Хемілтона на 6 очок. Прекрасну гонку провів Серхіо Перес з «Рейсінг Пойнт». Після невдалої кваліфікації і старту з 17 позиції, Перес постійно проривався і зробив ряд красивих обгонів. Фінішну лінію мексиканець перетнув шостим, хоча боровся за четверту позицію з Олександром Албоном з «Ред Булл». Під час атаки Перес пошкодив переднє крило і втратив 2 позиції.

Провальним вийшов етап для команди «Феррарі», пілоти який не блищали в кваліфікації, а вже на першому колі зіткнулися між собою. В результаті аварії Себастьян Феттель втратив заднє крило, що призвело до появи машини безпеки. А Шарль Леклер зійшов на 5 колі через пошкоджений днища. Не дуже вдало пройшла гонка для команди «Рено». Естебан Вікон зійшов з дистанції через перегрів автомобіля, а для Даніела Ріккардо команда вибрала не найбільш вдалу тактику. Непогану гонку провела команда «Макларен» – її пілоти Ландо Норріс і Карлос Сайнс зайняли 5 і 9 позиції.

Гран-прі Штирії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКращі автомобільні приколи: суботня добірка
наступна статтяВдячний авторам першого українського електромобіля для людей з інвалідністю USEC за втілення інноваційного проєкту, – Владислав Криклій