Через падіння продаж Honda припинила виробництво своїх преміальних автомобілів на індійському ринку

0
250

Результати продажів у грудні 2020 року були трохи вражаючими для японського автовиробника в Індії, оскільки він зафіксував невелике падіння продажів

Honda Cars India Ltd (HCIL) оприлюднила дані продажів на грудень 2020 року; минулого місяця компанії вдалося відправити 8 638 одиниць. Протягом минулого року в грудні компанії вдалося продати 8 412 одиниць, що означає річний річний приріст лише на 2,69%.

У листопаді 2020 року компанія в Індії продала 9 990 одиниць, що призводить до зниження продажів на 13,53 відсотка щомісяця. Хоча падіння продажів у річному обчисленні не надто велике, щомісячне порівняння продажів показує значне падіння. Honda стояла на сьомій позиції в таблиці продажів у грудні 2020 року. Японський автовиробник також займав таку ж позицію в листопаді 2020 року, хоча він стояв на одне місце вище ще в грудні 2019 року.

Уповільнення продажів на кінець року стало, мабуть, найбільшою причиною падіння показників продажів. Багато клієнтів вирішили зачекати місяць і придбати свій транспортний засіб у січні, оскільки він буде зареєстрований на наступний рік. Це допомагає підвищити вартість перепродажу автомобіля з невеликим відривом.

Honda Cars Dec 2020 Sales Dropped By 3%, Civic & CR-V Discontinued

Нещодавно Honda закрила свій 23-річний завод у Greater Noida, і виробництво Civic та CR-V завершилося в Індії. Таким чином, Honda фактично припинила виробництво всіх своїх преміальних автомобілів на індійському ринку. Решта моделей в лінійці бренду тепер складаються з Amaze, Jazz, WR-V та City (4-е та 5-те покоління).

Honda також планує випустити два нові позашляховики на індійському ринку, щоб скористатися популярністю позашляховиків серед покупців

Одним із них буде позашляховик, який не перевищуватиме 4 метри, щоб взяти на себе таких людей, як Maruti Brezza, Ka Sonet, and Tata Nexon. Очікується, що цей позашляховик замінить WR-V після його запуску, і, ймовірно, буде доступний такий же варіант двигуна, як і він.

Honda Cars Dec 2020 Sales Dropped By 3%, Civic & CR-V Discontinued

Іншим буде конкурент Hyundai Creta / Kia Sonet і припущення передбачають, що для заповнення цього сегменту буде задіяно наступне покоління HR-V. Нове покоління HR-V неодноразово шпигували на міжнародному рівні, і, як очікується, воно буде більшим за габаритами, ніж поточна модель. Можливо, він поділиться своїми варіантами силової установки з новим поколінням City.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

4 × 1 =