Компанія Volkswagen покаже новий Golf R 4 листопада

0
311

Разом з оголошенням німці вивісили тизер – перше офіційне зображення хот-хетча. По ньому мало що можна сказати, крім того як примітити новий логотип R по центру п’ятих дверей (так оформлений наприклад, Tiguan R). У звичайного Гольфа прямо під емблемою марки знаходиться напис Golf.

У низці варіацій «восьмого» Гольфа вже є модифікації GTI, GTE і GTD, Variant і Alltrack, GTI Clubsport і TGI. Бракує, можливо, самої хвилюючої букви – R. І ось компанія Volkswagen призначила прем’єру повнопривідної «запальнички» на 4 листопада. На технічні деталі виробник скупий, говорить лише про турбочетвірку 2.0 EA 888 і про «інноваційний повний привід з вибірковим регулюванням крутного моменту на задній осі». Він управляється новою системою Vehicle Dynamics Manager, тісно інтегрованої з іншими елементами ходової частини на зразок електронної імітації блокування на передній осі XDS і адаптивного шасі DCC.

Golf R бачили на Північній петлі
Golf R бачили на Північній петлі

Буквально на днях новий Golf R бачили на Північній петлі: фінальна настройка йде навіть за кілька днів до дебюту автомобіля :

Попередні дані свідчили про потужність Гольфу R в 333 к.с. і максимальному моменті, що крутить в 400 Н / м або більше. Однак вихід в червні Артеона R, у якого турбочетвірка видає 320 к.с. і 420 Н / м змусив припустити, а чи не отримає Golf R такі ж налаштування?

У будь-якому випадку це буде крок вперед в порівнянні з минулим поколінням R (300-310 л.с., 380-400 Н / м, в залежності від року і місяця випуску). А ще на тестах уже бачили прототип Гольфа R в кузові універсал, але він, швидше за все, вийде пізніше.

Актуальні 245-сильний Golf GTI і 300-сильний Golf GTI Clubsport – галерея

Актуальні 245-сильний Golf GTI і 300-сильний Golf GTI Clubsport
Актуальні 245-сильний Golf GTI і 300-сильний Golf GTI Clubsport

Європейські дилери почнуть приймати замовлення на хот-хетч на наступний день після прем’єри, тобто 5 листопада. Пізніше повинен підтягтися універсал з літерою R.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

8 − 1 =