Група Hyundai купить компанію Boston Dynamics

0
203
чотириногий Spot

Hyundai Motor Group і японська SoftBank Group «узгодили основні умови угоди» на $ 1,1 млрд

За ці гроші корейський концерн придбає у Софтбанка контрольний пакет американської роботехнічної фірми Boston Dynamics. Сторони домовилися, що продавець збереже за собою 20% акцій, а 80% поділять три “дочки” Hyundai і особисто бос Чон Ийсон. Роботи та супутні технології стануть «важливим кроком» для розвитку автопілота і автоматизації «розумних заводів», а також прискорять перетворення Hyundai в постачальника інтелектуальних мобільних рішень.

Hyundai всерйоз захоплений роботами і вже будує їх самостійно. Так, на виставці CES 2019 був презентований концепт Elevate, який ходить. Оновлений план «Стратегія-2025» відносить роботів до однієї з трьох основних категорій – SMD (Smart Mobility Device).

Hyundai каже, що поклав око на Boston Dynamics, побачивши «потенціал її зростання і широкий спектр можливостей». Ключовими технологіями роботів, на думку корейців, є сприйняття (особливо 3D-зір), навігація і інтелект. Американським фахівцям обіцяні доступ до різноманітних ресурсів групи і «істотна вигода» при комерціалізації.

Якщо все піде за планом, операція буде закрита до червня 2021 року

«Ми поділяємо точку зору Hyundai на трансформує силу мобільності і з нетерпінням чекаємо спільної роботи», – заявив гендиректор Boston Dynamics Роберт Плейтер.

«Ми раді, що світовий лідер в області мобільних роботів приєднається до команди Hyundai», – зазначив Чон Ийсон.

Фірма Boston Dynamics розвиває чотири роботи, але продається тільки чотириногий Spot. Базова версія Explorer доступна з середини червня по ціні в $ 74 500, тоді як опції тягнуть на ще більшу суму. Spot (1100 × 500 × 840 мм) важить 32,5 кг і працює без підзарядки 90 хв.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

5 × two =