Компанія Tesla в США успішно веде боротьбу за прямі продажі без дилерів

0
шоурум компанії Tesla
шоурум компанії Tesla

Війна Tesla за прямі продажі продовжується з великою перемогою у штаті Вірджинія, США

Війна компанії Tesla із законами, які забороняють прямий продаж автомобілів споживачам, продовжується, але автовиробник досягає прогресу у Сполучених Штатах. Департамент автомобільних транспортних засобів Вірджинії схвалив Tesla продавати свої автомобілі і відкриє три нові площадки для продажів в штаті.

У вівторок, комісар з Вірджинії DMV Річард Холкомб заявив, що Tesla тепер має право відкрити три торгові точки в штаті. Це рішення суперечить бажанням Асоціації дилерів автомобілів Вірджинії (VADA), яка не плануватиме оскарження у судовому порядку.

Холкомб вирішив надати Tesla дозвіл на відкриття магазинів на основі громадської думки. Чиновники та представники широкої громадськості висловили підтримку магазинам Tesla в регіонах Шарлоттсвіль, Арлінгтон та Норфолк.

“Велика частина цієї підтримки обертається тим, що бізнес -модель Tesla є унікальною та поза традиційною моделлю автосалонів у Вірджинії”, – сказав він у рішенні.

Тим не менш, генеральний директор VADA Дон Холл сказав, що це рішення було “легким виходом”, повідомляє Richmond Times-Dispatch.

“Рішення відверто не відповідало законам Вірджинії”, – заявив Холл. «Це був простий вихід. “.

Теслі все одно потрібно буде отримати ліцензію, видану Радою автомобільних дилерів, щоб мати дозвіл працювати як суб’єкт продажу автомобілів. За даними компанії, три магазини не визначили своє місцезнаходження.

Законодавство штату Вірджинія вказує, що виробники автомобілів повинні продавати свої автомобілі через незалежні дилерські центри, що працюють під франшизою, за винятком випадків, коли в спільноті немає дилерського центру, який би пропонував транспортні засоби компанії “у справі, що відповідає суспільним інтересам”. Однак, з появою виробників електромобілів, які вирішили відхилитися від традиційної моделі дилерства та продажу автомобілів, що є вкрай несприятливою і не подобається покупцям автомобілів, держави звертаються до підтримки потенціалу прямих продажів споживачам.

В даний час Tesla має три магазини у Вірджинії: два в північній частині штату і один у Східній Вірджинії поблизу Річмонда. Виставковий зал Tyson’s Corner, який є одним із північних місць, отримав ліцензію у 2016 році. Голкомб також надав Tesla цю ліцензію. У 2016 році Tesla відкрила магазин у Річмонді під виглядом того, що в автовиробника ціни в магазині такі ж, як і в Інтернеті.

Тесла працювала над легальними прямими продажами в таких штатах, як Нью -Мексико, Арізона, Луїзіана, Коннектикут, Вайомінг та Індіана. Напрямок, в якому компанія рухається, приносить додаткову впевненість іншим автовиробникам, таким як Lucid та Rivian, які також борються із забороною продажів у різних штатах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКомпанія Tesla оновила додаток та запропонувала користувачам додаткові можливості
наступна статтяRenault відмовиться від свого головного електрокара

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я